Pierwsze targi online w Betterland

Już w najbliższy weekend, 14 i 15 marca, odbędzie się pierwsza edycja wirtualnych targów Betterland. Bez wychodzenia z domu zdobędziesz wiedzę o produktach ekologicznych i zero waste oraz skorzystasz z promocyjnych cen. Co w programie?

Targi online Betterland to przede wszystkim promocje. 14-15 marca w niższych cenach kupisz produkty od ponad 250 polskich i zagranicznych producentów i z DARMOWĄ DOSTAWĄ od 50 zł (odbiór w punkcie po przedpłacie).

Program pierwszych targów online

W środę, 11 marca, o godz. 12.00 odbędzie się live z Sylwią Sosińską, specjalistką ds. marketingu w BetterLand, która zapowie targi online.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W piątek, 13 marca, o godz. 12.00 Marta Nawrot, pracownik Betterland, podpowie, co warto kupić na targach. Opowie o zniżkach, rabatach, ale też nowościach i premierach wśród produktów.

BetterLand. Tak realizują się marzenia [reportaż]

W sobotę o godz. 18.00 Małgorzata Jackowska-Poloch, pierwsza na świecie cupfitterka, specjalistka w dobieraniu kubeczków menstruacyjnych, zaprasza na live: Kubeczek menstruacyjny czy podpaska wielorazowa? Co wybrać i jak dobrać?

W niedzielę o godz. 18.00 o kompostowaniu w domu opowie Joanna Baranowska, autorka książki  “Jak kompostować? To proste!” i bloga Organiczni.eu.

Pierwsze targi online Betterland zakończy Martyna Majewska z bloga Naturalnie Naturalni, która w niedzielę od godz. 20.00 mówić będzie o sposobach regeneracji skóry po zimie.

Brak postów do wyświetlenia