Teraz czytasz...
Pierwsze targi online w Betterland
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Pierwsze targi online w Betterland

Agnieszka Gotówka

Już w najbliższy weekend, 14 i 15 marca, odbędzie się pierwsza edycja wirtualnych targów Betterland. Bez wychodzenia z domu zdobędziesz wiedzę o produktach ekologicznych i zero waste oraz skorzystasz z promocyjnych cen. Co w programie?

Targi online Betterland to przede wszystkim promocje. 14-15 marca w niższych cenach kupisz produkty od ponad 250 polskich i zagranicznych producentów i z DARMOWĄ DOSTAWĄ od 50 zł (odbiór w punkcie po przedpłacie).

Program pierwszych targów online

W środę, 11 marca, o godz. 12.00 odbędzie się live z Sylwią Sosińską, specjalistką ds. marketingu w BetterLand, która zapowie targi online.

W piątek, 13 marca, o godz. 12.00 Marta Nawrot, pracownik Betterland, podpowie, co warto kupić na targach. Opowie o zniżkach, rabatach, ale też nowościach i premierach wśród produktów.

https://biokurier.pl/ekorynek/betterland-tak-realizuja-sie-marzenia-wywiad

W sobotę o godz. 18.00 Małgorzata Jackowska-Poloch, pierwsza na świecie cupfitterka, specjalistka w dobieraniu kubeczków menstruacyjnych, zaprasza na live: Kubeczek menstruacyjny czy podpaska wielorazowa? Co wybrać i jak dobrać?

W niedzielę o godz. 18.00 o kompostowaniu w domu opowie Joanna Baranowska, autorka książki  „Jak kompostować? To proste!” i bloga Organiczni.eu.

Pierwsze targi online Betterland zakończy Martyna Majewska z bloga Naturalnie Naturalni, która w niedzielę od godz. 20.00 mówić będzie o sposobach regeneracji skóry po zimie.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.