Teraz czytasz...
Pierwsza edycja Targów BIOcontracting w styczniu
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Pierwsza edycja Targów BIOcontracting w styczniu

Możliwość nawiązania relacji handlowych, udziału w seminariach i spotkaniach dla ekorolników, handlowców, dystrybutorów i sprzedawców – w styczniu, na terenie Warsaw Expo – Nadarzyn, odbędą się Targi BIOcontracting.

Targi zaplanowano na 13-14 stycznia 2016 (środa, czwartek). Odbędą się na terenie Warsaw Expo – Nadarzyn. Wydarzenie będzie miało formułę biznesową łączącą elementy seminaryjne i wystawiennicze. 

– Pod hasłem przewodnim seminariów „Świat staje się BIO” chcielibyśmy promować ekoprodukty oraz pokazać, że biorąc pod uwagę międzynarodowe trendy, działalność w tym sektorze to już nie kwestia mody, ale konieczność, szczególnie w branży HoReCa. Wśród omawianych tematów m.in.: dotacje na działalność w sektorze bio i eko, zasady certyfikacji, marketing w sektorze bio, modelowy eko sklep, perspektywy dla BioHoReCa i wiele innych. Do udziału zapraszamy ekorolników, producentów i importerów produktów bio, dystrybutorów, sprzedawców oraz podmioty powiązane z tym sektorem działalności.Do odwiedzenia naszych Targów zapraszamy właścicieli sklepów ekologicznych i hurtowni, właścicieli – dyrektorów hoteli, menadżerów restauracji, kawiarni, firm cateringowych, sektor eko przedszkoli, salonów SPA i Fitness – zapowiadają organizatorzy. Podczas panelu seminariów pojawią się również prelegenci Akademii Biokuriera.

Zobacz także


Targom będzie towarzyszyć impreza dedykowana dla branży warzywnictwa i sadownictwa z gwarantowaną liczbą zwiedzających – 10 000 osób.

Informacje szczegółowe: http://www.biocontracting.pl oraz www.facebook.com/BIOcontracting  tel. 506552318

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.