Teraz czytasz...
Organic Farma Zdrowia S.A. i Eko-Wital Sp. z .o.o. już z nowym magazynem, biurem i działającymi systemami
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Organic Farma Zdrowia S.A. i Eko-Wital Sp. z .o.o. już z nowym magazynem, biurem i działającymi systemami

Zarząd Organic Farma Zdrowia S.A. informuje, że wczoraj podpisał odbiór nowego magazynu o kubaturze 18.000 m3 (o 20% więcej niż w poprzednim magazynie) oraz nowych biur dla pracowników central obu firm.

Obecnie trwa już wyposażanie magazynu we wszelkie niezbędne wyposażenie do normalnego funkcjonowania, a pierwsze dostawy towarów spodziewane są już w dniu dzisiejszym (05.02.2019 r. – przyp. red.). Równolegle trwają prace nad wyposażeniem biur, w szczególności w sieć informatyczną.

https://biokurier.pl/wydarzenia/pozar-w-magazynach-organic-farma-zdrowia-s-a-i-eko-wital-sp-z-o-o-oswiadczenie/?highlight=po%C5%BCar

Serwery i bazy danych Spółek uległy częściowemu uszkodzeniu w wyniku pożaru i akcji gaśniczej, jednak dzięki błyskawicznemu wsparciu firmy informatycznej Jantar, której informatycy przez weekend odzyskiwali systemy informatyczne oraz bazy danych obu Spółek, udało się w dniu wczorajszym w 100% uruchomić wszystkie systemy i dane na zastępczych komputerach w zewnętrznym Data Center.

Firma Jantar udostępniła Spółkom również swoje biuro w centrum Warszawy, które będzie wykorzystywane do czasu przeprowadzki do nowych biur docelowych.

Wszystkie delikatesy i markety Organic Farma Zdrowia działają bez zakłóceń, a dystrybucja produktów z Eko-Wital będzie wznowiona w przyszłym tygodniu.

Oświadczenie wydał Sławomir Chłoń, Prezes Zarządu

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.