Teraz czytasz...
Organic Farma Zdrowia przejmuje sieć Żółty Cesarz

Organic Farma Zdrowia przejmuje sieć Żółty Cesarz

 

Rozwijająca się poprzez franczyzę sieć Żółty Cesarz stała się własnością Organic Farma Zdrowia, ale będzie nadal działać pod starym szyldem.

– Sieć będzie funkcjonować i będzie rozwijana nadal jako “Żółty Cesarz” – jako sklepy oferujące produkty ekologiczne i wegetariańskie, natomiast sieć Organic Farma Zdrowia oferuje i będzie oferować mięso i wędlin tak jak obecnie. Wkrótce będziemy podawać więcej informacji na ten temat – zapowiada Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

Dotychczasowa właścicielka sieci Żółty Cesarz, Agnieszka Olędzka zapowiada, że po zakończeniu działań na rzecz sklepów zamierza w pełni skupić się na rozwoju i wydawaniu czasopisma Wegetariański Świat.

Przypomnijmy, że inwestorem strategicznym w Organic Farma Zdrowia jest włoska grupa Ecor NaturaSi, która od 6 lipca 2016 jest właścicielem 63,4% akcji spółki. W planach OFZ znajduje się rozwój sieci poprzez franczyzę a także budowa pierwszych polskich supermarketów ekologicznych. Żółty Cesarz to jeden z pierwszych polskich sklepów z zywnością wegetariańską i ekologiczną a także jedna z pierwszych sieci franczyzowych w tym segmencie rynku.

Będziemy informować o dalszych decyzjach związanych z rozwojem obu sieci.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.