Teraz czytasz...
Organic Farma Zdrowia przejmuje sieć Żółty Cesarz
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Organic Farma Zdrowia przejmuje sieć Żółty Cesarz

 

Rozwijająca się poprzez franczyzę sieć Żółty Cesarz stała się własnością Organic Farma Zdrowia, ale będzie nadal działać pod starym szyldem.

– Sieć będzie funkcjonować i będzie rozwijana nadal jako “Żółty Cesarz” – jako sklepy oferujące produkty ekologiczne i wegetariańskie, natomiast sieć Organic Farma Zdrowia oferuje i będzie oferować mięso i wędlin tak jak obecnie. Wkrótce będziemy podawać więcej informacji na ten temat – zapowiada Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

Dotychczasowa właścicielka sieci Żółty Cesarz, Agnieszka Olędzka zapowiada, że po zakończeniu działań na rzecz sklepów zamierza w pełni skupić się na rozwoju i wydawaniu czasopisma Wegetariański Świat.

Przypomnijmy, że inwestorem strategicznym w Organic Farma Zdrowia jest włoska grupa Ecor NaturaSi, która od 6 lipca 2016 jest właścicielem 63,4% akcji spółki. W planach OFZ znajduje się rozwój sieci poprzez franczyzę a także budowa pierwszych polskich supermarketów ekologicznych. Żółty Cesarz to jeden z pierwszych polskich sklepów z zywnością wegetariańską i ekologiczną a także jedna z pierwszych sieci franczyzowych w tym segmencie rynku.

Będziemy informować o dalszych decyzjach związanych z rozwojem obu sieci.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.