Teraz czytasz...
Nowa seria ekologicznych produktów dla dzieci
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Nowa seria ekologicznych produktów dla dzieci

 

MNIAM– tak nazywa się nowa seria ekologicznych produktów dla dzieci, które na rynek wypuściła firma Eko Wital. Czym się wyróżniają? Gdzie ich szukać? Jakie produkty wchodzą w skład serii?

Rozmawiamy z dyrektor ds. Marketingu i Nowych Produktów w Eko Witalu, Katarzyną Linoż. 

Jakie produkty obecnie wchodzą w skład serii MNIAM?

Katarzyna Linoż: W tej chwili są to: obiadki, desery owocowe oraz napoje. Wszystkie produkty są idealnie dopasowane do wieku Maluszka i mają bezpieczną konsystencję. Właśnie dlatego, uprzedzając ewentualne pytania, wybraliśmy napoje a nie soki 100% – maluszkom nie należy podawać 100% soków, powinno się je połączyć z wodą, dlatego też wybraliśmy gotowy produkt, który można użyć w każdej chwili.

Zobacz także

Krzysztof Szczepanik z beOrganic

Czy będzie ich więcej? Można już ocenić przyjęcie serii na rynku?

Katarzyna Linoż: Chcemy do końca roku wprowadzić kaszki pełnoziarniste oraz chrupki kukurydziane również w przedziale wiekowym 5-6 miesięcy. Na podstawie pierwszych opinii i danych sprzedażowych można śmiało powiedzieć że klienci bardzo dobrze przyjęli MNIAM’y dlatego też pragniemy szybko poszerzyć markę tak by mogła w 100% wypełnić dietę Maluszka. Produkty są dostępne w najlepszych sklepach z ekologiczną i naturalną żywnością. Są również dostępne w sprzedaży internetowej oraz powoli wprowadzamy do oferty sklepów konwencjonalnych.

Na rynku jest coraz więcej produktów dla dzieci, ale do tej pory nie było polskiej marki z certyfikatem BIO…

Katarzyna Linoż: Konkurencja jest bardzo duża, ciężko jest rywalizować z wielkimi koncernami lub markami które są obecne na polskim rynku od lat. Mieliśmy wiele sygnałów, że brak 100% polskich opisów, a nie tylko najważniejszych informacji przeszkadza klientom, dlatego tez odważyliśmy się na wprowadzenie marki MNIAM, gdzie każda informacja jest w języku polskim dodatkowo wspierana stroną internetową. Mam nadzieję że uda nam się szybko przekonać klientów jakością i bezpieczeństwem naszych produktów.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał Karol Przybylak 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.