Teraz czytasz...
Nowa rabatowa akcja Eko Wital w ramach Ekostory
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Nowa rabatowa akcja Eko Wital w ramach Ekostory

W najbliższych numerach BioKuriera, na tzw. rozkładówce (w środkowej części pisma) ukażą się wybrane produkty dostępne w ofercie EkoWital, oznaczone rabatami od 10 do 15%. Towarzyszyć im będzie informacja, że promocja obowiązuje w wybranych sklepach, których nazwy i adresy klient łatwo znajdzie na stronach dystrybutora. Przeczytaj jak działa nowa akcja promocyjna…

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom  sklepów specjalistycznych z całej Polski przygotowaliśmy kolejny etap projektu Ekostory. oferujemy Państwu darmową akcję marketingową o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki współpracy z BioKurierem, którego 32 tysiące egzemplarzy trafia co dwa miesiące do świadomych konsumentów żywności ekologicznej

– zapowiada Katarzyna Linoż z EkoWitalu.

Wsparcie reklamowe w Biokurierze

W 3 kolejnych numerach BioKurier, na tzw. Rozkładówce (w środkowej części pisma) ukażą się wybrane produkty dostępne w ofercie EkoWital, oznaczone rabatami od 10 do 15% wraz z informacją, że promocja obowiązuje w wybranych sklepach, których nazwy i adresy klient łatwo znajdzie na stronie www.eko-wital.pl ; www.ekostory.pl.

Produkty objęte promocją są dobrane do sezonu i podzielone na kategorie (śniadanie, przekąski itd.,). Klient będzie mógł skorzystać z jak najszerszej oferty. W promocji znajdą się zarówno nowości jak i bestsellery z oferty Eko – Wital.

Jak zgłosić swój sklep do akcji?

Aby zupełnie za darmo uczestniczyć w tej ogólnopolskiej akcji promocyjnej wystarczy skorzystać z rabatów w gazetce promocyjnej Eko – Wital i zaopatrzyć swój sklep w te produkty oraz zgłosić chęć uczestnictwa do Przedstawiciela Handlowego
Eko-Wital lub na adres dok@eko-wital.pl do dnia 31.10.2018.

Co otrzymasz na start?

Otrzymają Państwo

  • pakiet startowy, który zawiera naklejkę na drzwi
  • wobler do umieszczenia przy kasie informujący o uczestnictwie sklepu w programie Ekostory
  • 3 woblery z napisem promocja
  • 1 wobler nowość.

Nazwa i adres Państwa sklepu zostaną umieszczone na wspomnianych stronach internetowych wraz z informacją, że można u Państwa kupić produkty z akcji promocyjnej Ekostory w atrakcyjnych cenach.

Pozostałe materiały Ekostory, w tym torby na zakupy z logo Ekostory są dostępne na platformie b2b. Ceny pokrywają wyłącznie koszt produkcji.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.