Teraz czytasz...
Natura Food i beECO 2018. Czego spodziewać się w tym roku?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Natura Food i beECO 2018. Czego spodziewać się w tym roku?

Avatar photo

350 wystawców, 6500 metrów kwadratowych – żywność ekologiczna, kosmetyki naturalne, ekośrodki czystości w centrum uwagi. Targi Natura Food i BeECO zbliżają się wielkimi krokami. Ekoweekend w Łodzi to 12-14 października 2018.

Natura Food i beECO to nie tylko największe targi żywności ekologicznej i innych ekoproduktów w Polsce, ale także miejsce ciekawych kongresów, konkursów,prezentacji i warsztatów.

Wśród wydarzeń towarzyszących w tym roku znajdziemy Kongres Ekobranży, III Forum Alergii i BIObiznes Forum ( szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej targów)

zapowiada Mateusz Szewc, kierownik projektu targów w MAKiS Sp. z o.o., która jest organizatorem NATURA FOOD i beECO 2018.

Dodatkowo każdy miłośnik zdrowego stylu życia będzie mógł skorzystać z ciekawych wykładów, czy też wykonać bezpłatne badania wzroku.

Wystawcy zagraniczni

NaturaFood i beECO przyciągają także wystawców zagranicznych.

W Łodzi pojawią się firmy z Niemiec, Czech, Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Grecji. Produktom z tego ostatniego kraju poświęcone będzie również jedno z wydarzeń towarzyszących targom

mówi Mateusz Szewc.

Przybywa certyfikowanych producentów

Zarówno w strefie beECO jak i na NATURA FOOD z roku na rok zwiększa się udział producentów, którzy pochwalić się mogą certyfikatami. – Tak jest i w tym roku. Warto też zwrócić uwagę na premiery nowych marek i firm, które pojawią się na targach, zwłaszcza że często są to małe firmy, które dopiero zaczynają tworzyć rynek produktów ekologicznych, a w ich ofercie możemy znaleźć niszowe produkty – dodaje Mateusz Szewc.

Natura Food 2018 – termin i miejsce

Natura Food i beECO odbędą się w Łodzi w dniach 12-14 października 2018 w hali Łodź EXPO przy al. Politechniki 4.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko oraz Kongres Ekobranży, który zaplanowaliśmy na 13 października 2018.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.