Teraz czytasz...
Natura FOOD & beECO 2020. Podsumowanie tegorocznej edycji
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Natura FOOD & beECO 2020. Podsumowanie tegorocznej edycji

Avatar photo

XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” zakończone. Organizatorzy podsumowują tegoroczną, wyjątkowo trudną, edycję.

W tym roku organizatorzy Targów natura FOOD i beECO zdecydowali się na zmianę miejsca imprezy chcąc w ten sposób zapewnić bezpieczne i komfortowe warunki do spotkania całej branży produktów bio i eko. Wydarzenie odbyło się na terenie łódzkiej Atlas Areny.

W trakcie trzydniowych targów (2-4 października) miłośnicy bioproduktów i ekożywności wzięli udział w prezentacji wysokiej jakości produktów ekologicznych, naturalnych, regionalnych i tradycyjnych.

Oprócz możliwości nabycia ich bezpośrednio od producentów i dystrybutorów na gości imprezy czekały pasjonujące dyskusje i warsztaty (m.in. Akademia Biokuriera). Organizatorzy i ich branżowi partnerzy postawili na warsztaty dedykowane e-marketingowi i działania online, które w skuteczny sposób wspierają sprzedaż stacjonarną. W trakcie targów odbyła się także 5. edycja „Forum Alergii”. Targi odwiedziło blisko 6000 osób.

Złote Medale Natura Food wręczone

W trakcie imprezy po raz kolejny rozstrzygnięto konkurs o Złoty Medal Targów natura FOOD & beECO. Symbol najwyższej jakości, którym od lat chętnie chwalą się laureaci plebiscytu, przyznano sześciu produktom w kategoriach: produktów ekologicznych, tradycyjnych i  naturalnych, suplementów diety, oraz kosmetyków i produktów higienicznych. Więcej na temat konkursu: Złote medale Natura Food 2020. Wiemy kto dostał nagrody

 

 

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.