Natura Food 2015. Wiemy jakie konkursy zostaną rozstrzygnięte

 

Podczas Targów NATURA FOOD i beECO co roku rozstrzygane są ważne konkursy branżowe. Każdego roku Jury docenia prezentowane na imprezie ekoprodukty i przyznaje wyróżnienia, które dobrze służą ich promocji.

Najlepsze produkty, najlepsze ekosklepy…

Już po raz ósmy poznamy laureatów prestiżowej nagrody czyli Złotego Medalu NATURA FOOD 2015. A po raz drugi spośród zgłoszonych do Konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD odwiedzający wybiorą swojego zwycięzcę. W tym o Złoty Medal NATURA FOOD 2015 walczyć będzie ponad 30. produktów. Będzie można również zapoznać z ofertą 20stu produktów, które zostały zgłoszone do konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi – Tygiel Smaków. W tym roku po raz pierwszy gościć będziemy laureatów konkursu mającego na celu wyłonić najlepszy sklep z żywności ekologiczną w Polsce – zapowiada Agata Szczepaniak, kierownik projektu i rzecznik prasowy w Międzynarodowych Targach Łódzkich, które organizują wydarzenie.

W specjalnej Strefie Pokazów Kulinarnych będzie można również kibicować blogerom kulinarnym, którzy staną do rywalizacji w konkursie na najsmaczniejszy i najzdrowszy zestaw śniadaniowy dla uczniów pn. „Eko śniadanie = lepsze wkuwanie”.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Nagrody dla ekogospodarstw

Pierwszego dnia targów Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi tradycyjnie przyzna nagrody w konkursie na najlepsze gospodarstwo ekologiczne 2015.

Targi Natura Food odbędą się w dniach 2-4 października 2015 w Łodzi. Biokurier od wielu lat jest partnerem i patronem medialnym tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez nas Akademię Biokuriera pt. „Wiedza, treści i obrazy w marketingu ekofirmy, czyli content marketing w praktyce”

Zobacz jak było na Natura Food w ubiegłym roku:

Brak postów do wyświetlenia