Teraz czytasz...
Napary ziołowe Royal Green z gwiazdami Great Taste
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Napary ziołowe Royal Green z gwiazdami Great Taste

Napary ziołowe Royal Green Beautiful Turmeric oraz Love & Happiness zdobyły gwiazdy Great Taste. To nagrody przyznawane dla rzemieślników oraz producentów specjalistycznej żywności. Uznawane są za najbardziej prestiżową nagrodę w świecie żywności.

W tym roku o gwiazdy Great Taste ubiegało się aż 14 113 produktów ze 108 krajów. W skład jury wchodziły najbardziej wymagające podniebienia, należące do krytyków kulinarnych, szefów kuchni, restauratorów, kucharzy, producentów oraz rzesze pisarzy kulinarnych, dziennikarzy i influencerów.

Royal Green, więcej informacji

Royal Green oferuje w 100% certyfikowane ekologiczne napary ziołowe, które są uprawiane w sposób zrównoważony, bez użycia pestycydów i zebrane we właściwym momencie. Dzięki temu zachowane jest bogactwo smaku i dobroczynne działanie.

Herbaty są ekologiczne. Prawie wszystkie składniki są uprawiane w Indiach, zostają wykorzystane od razu po zbiorach i dzięki temu nie tracą smaku ani wartości odżywczych.

Zobacz także

złote medale natura food

Przeczytaj wywiad z Royem Jongensem, założycielem Royal Green

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.