Teraz czytasz...
Na targach WorldFood nagrodzą start-upy. 10 000 zł czeka
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Na targach WorldFood nagrodzą start-upy. 10 000 zł czeka

Wystartował konkurs dedykowany start-upom – Food Innovation Challenge. Podczas tegorocznych targów WorldFood Poland będzie można zawalczyć o Nagrodę Główną o wartości 10 000 tys. zł, jednak już sam udział umożliwia szerokie dotarcie do potencjalnych inwestorów i najważniejszych osób z branży – zapowiadają organizatorzy.

Strefa innowacji na World Food

Nowe firmy prezentować się będą w Strefie Innowacji. – To odpowiedź na potrzeby, jakie aktualnie generuje branża spożywcza i jednocześnie ukłon w stronę młodych i przedsiębiorczych osób. Swoje miejsce znajdą w niej zarówno pomysłodawcy, jak i inwestorzy poszukujący nowatorskich rozwiązań, a połączenie z Międzynarodowymi Targami Żywności i Napojów WorldFood umożliwi młodym przedsiębiorcom dotarcie do branży i poznanie najważniejszych decydentów z sektora spożywczego – zapowiadają organizatorzy targów WorldFood, które odbędą się w Warszawie w dniach 21-23 kwiernia 2020.

Do kiedy zgłoszenia?

Czas na zgłoszenia projektów upływa 28.02.2020 roku. Więcej szczegółów: https://www.worldfood.pl/innowacje/

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.