Teraz czytasz...
Wciąż można zgłaszać produkty do konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD 2015
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wciąż można zgłaszać produkty do konkursu o Złoty Medal NATURA FOOD 2015

 

Konkurs o Złoty Medal NATURA FOOD ma na celu promocję najlepszych wyrobów prezentowanych podczas targów. Profesjonalne Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, oceniać będzie produkty naturalne, regionalne i ekologiczne w kilku kategoriach. Zapisy otwarte.

Złoty Medal NATURA FOOD to już rozpoznawalny i uznany w branży znak, którym laureaci chwalą się zarówno w kraju jak i zagranicą – zapewnia Agata Szczepaniak z Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Jak zgłosić się do konkursu?

Zgłoszenia przesyłać można do 4 września 2015 – jest to termin dostarczenia kompletnej dokumentacji dotyczącej zgłaszanego produktu. Dokumentacja zgłaszanego Produktu powinna być przygotowana w języku polskim, w formie elektronicznej (płyta CD, DVD, karta pamięci, pendrive) i nie może przekraczać 50 Mb.

Powinna zostać dostarczona na adres Międzynarodowych Targów Łódzkich pocztą tradycyjną.

Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. z o.o.
ul. ks. Skorupki 21
90-532 Łódź

Dokumentacja nie przekraczająca 10 Mb może być przesłana e-mailem na adres a.szczepaniak@targi.lodz.pl (z potwierdzeniem odbioru).

Co powinna zawierać dokumentacja?

Dokumentacja zgłaszanego do Konkursu wyrobu powinna obejmować:

kartę zgłoszenia Produktu wypełnioną komputerowo i kompletnie (wszystkie punkty formularza muszą zostać wypełnione), w postaci podpisanego i zeskanowanego dokumentu zapisanego w formacie PDF (karty wypełnione odręcznie, lub nieczytelne, w tym nieczytelne nawet po wydrukowaniu NIE BĘDĄ PODLEGAĆ OCENIE),
certyfikaty bądź równoważne dokumenty określające kryteria jakości Produktu (dokumenty nieczytelne, w tym nieczytelne nawet po wydrukowaniu NIE BĘDĄ PODLEGAĆ OCENIE),
zdjęcia produktu,
opakowanie lub etykieta z opakowania zgłaszanego Produktu,
• prezentację Produktu zgłoszonego do Konkursu w formie prezentacji w PowerPoint lub filmu – prezentacja może składać się z max 5 slajdów, a film może trwać maksymalnie 1 minutę (plik avi, gif). Każda z tych form powinna stanowić ciekawą formę prezentacji Produktu. Prezentacja ta zostanie wykorzystana podczas wręczania nagród w przypadku gdy dany Produkt zostanie laureatem Konkursu.

Regulamin Konkursu oraz kartę zgłoszenia (.pdf lub .doc) można pobrać ze strony internetowej Międzynarodowych Targów Łódzkich: http://www.targi.lodz.pl/targi/287-viii-miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznaj-i-regionalnej-natura-food/4655-konkursy/konkurs-o-zloty-medal-natura-food-2015/

Sprawdź, kto triumfował w ubiegłym roku: Złote Medale na Targach Natura Food 2014 przyznane

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.