Teraz czytasz...
Międzynarodowe Targi EKOstyl 2017 po raz 5. Co będzie się działo?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Międzynarodowe Targi EKOstyl 2017 po raz 5. Co będzie się działo?

Avatar photo

200 wystawców zaprezentuje się podczas nadchodzących targów zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny EKOstyl 2017 w Bielsku-Białej. Wiemy co, gdzie i kiedy.

Targi EKOstyl 2017 zaplanowano na weekend 24-26 listopada

To doskonała okazja dla producentów i dystrybutorów, aby dotrzeć z ofertą do szerokiej ilości odbiorców, przedstawicieli handlu i dystrybucji, a także indywidualnych odbiorców. Jest to także możliwość bezpośredniego kontaktu z innymi podmiotami funkcjonującymi w ekobranży, pozyskania nowych partnerów, klientów, wymiany doświadczeń i informacji

przekonują organizatorzy.

Targowe konkursy i nagrody

– przekonują organizatorzy, którzy po raz pierwszy postanowili wzbogacić wydarzenie o konkurs. Uczestnicy Targów EKOstyl 2017 będą mogli rywalizować o nagrodę targową EKO Kryształ. Wyróżnienie to ma służyć dodatkowej promocji najlepszych produktów prezentowanych na targach. Konkursowe atrakcje przewidziano również dla zwiedzających.

Wydarzenia dodatkowe

Targom towaryszyć będą również wykłady, warsztaty i prelekcje. Wykłady wygłoszą:
Bożena Kropka (alergolog, dietetyk, ceniona specjalistka od leczenia żywieniem), Ryszard Grzebyk (medycyna przyczynowo-skutkowa), lek. med. Krzysztofa Błech (Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorz Sroki_

Strefa Kulinarna na EKOStyl 2017

Do strefy kulinarnej zostali zaproszeni:
Carlos Gonzalez Tejera z Dominikany, Kolio Hristov Tzanev z Bułgarii, Lubo Kubla ze Słowacji,
Wiesław Wróblewski – kuchnia dalmatyńska
Gościem specjalnym będzie Robert Makłowicz, który będzie podpisywał swoją książkę „Dalmacja – Książka kucharska” w sobotę 25 listopada w godzinach od 13.00 do 15.00.

Dla najmłodszych atrakcją będzie EKO FARMA, jest to specjalne miejsce, w którym rodzice mogą pozostawić swoje pociechy, a doświadczeni instruktorzy będą ich uczyć zdrowych nawyków propagujących ekologiczne zachowania w formie gier i zabaw

Targi odbędą się w dniach 24 – 26 listopada br. w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.
Zapewniamy dla gości targowych bezpłatne i wygodne parkingi.

Więcej informacji: www.targiekostyl.pl

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.