Teraz czytasz...
Look Food wprowadza nowości: puree z dyni, płatki drożdżowe nieaktywne i olej kokosowy w sprayu

Look Food wprowadza nowości: puree z dyni, płatki drożdżowe nieaktywne i olej kokosowy w sprayu

Look Food nie zwalnia tempa. Na rynku pojawiły się kolejne produkty: ekologiczne puree z dyni, olej kokosowy w sprayu oraz płatki drożdżowe nieaktywne.


Ekologiczne purée z dyni

Ekologiczne purée z dyni składa się w 100% z mielonego miąższu. Sprawdza się w połączeniu z naleśnikami, wypiekami oraz śniadaniową owsianką. Purée z dyni można także wykorzystać do przygotowania zup, farszów i sosów. Puree ma już na swoim koncie nagrody.

Przeczytaj: Ekologiczne Purée z dyni Look Food Przebojem FMCG 2018

Olej kokosowy w sprayu

Bezzapachowy olej kokosowy w sprayu sprawdza się do smażenia, pieczenia i grillowania. Z powodzeniem zastąpi w tych zadaniach tradycyjne tłuszcze.
Produkt bez certyfikatu ekologicznego.

Płatki drożdżowe Look Food

Płatki drożdżowe marki Look Food to produkt powstający z drożdży nieaktywnych. Drożdże są dezaktywowane pod wpływem wysokiej temperatury, co sprawia, że nie fermentują w przewodzie pokarmowym.

Płatki drożdżowe najczęściej są wykorzystywane przez osoby, będące na diecie wegańskiej, jako zamiennik sera dojrzewającego

tłumaczy Marta Walasińska, pełnomocnik zarządu ds. Marketingu w Look Food.

Płatki drożdżowe nadają potrawom orzechowo-serowy posmak. Można je także dodawać do zup, sosów, pasztetów, a także koktajli, sałatek, past kanapkowych i pesto.
Produkt nie posiada certyfikatu ekologicznego.

Opracowano na podstawie materiałów od producenta.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.