Teraz czytasz...
Kto otrzymał Złote Medale Targów natura FOOD & beECO?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Kto otrzymał Złote Medale Targów natura FOOD & beECO?

Agnieszka Gotówka
złote medale natura food

Złote Medale Targów natura FOOD & beECO to ważne wyróżnienie w branży produktów ekologicznych. Przyznawane są produktom wysokiej jakości. Kto w tym roku otrzymał tę prestiżową nagrodę? Sprawdźcie listę zwycięzców!

Złote Medale Targów natura FOOD & beECO. Kto na liście laureatów?

W kategorii produkt tradycyjny wyróżnienie zdobyła Nalewka wiśniowo-porzeczkowa od Firmy Nalewki Staropolskie Karol Majewski.

Złoty medal otrzymał Olej Rzepakowy Keslera wyprodukowany przez Gospodarstwo Rolne R.H.D. Franciszek Kesler.

W kategorii produkt naturalny polski wyróżnienie otrzymała firma Wekownia za produkt Zalewajka z podgrzybkami po łódzku.

Złotymi medalami nagrodzono firmę Olvita Gołuch za olej konopny zimno tłoczony nieoczyszczony oraz Wekownię za staropolski pasztet z gęsi.

Wyróżniony produkt ekologiczny polski to BioJabłko sok jabłkowy od firmy BMogrody Bożena Pochodyła. W tej kategorii złoty medal Targów natura FOOD & beECO otrzymał Zakład Mięsny Smak-Górno za mięsko w galaretce.

W kategorii produkt ekologiczny zagraniczny wyróżniono Bio krem balsamiczny mango marki NOMAK. Złoty medal w tej kategorii powędrował do firmy Dameco za produkt Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia PHILEOS wczesne zbiory.

Nagrody specjalne Targów natura FOOD & beECO

Przyznano też nagrody specjalne Nagrody Specjalne Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla najlepszego produktu polskiego. Za najlepszy wyrób regionalny uznano olej rzepakowy Keslera z Gospodarstwa Rolnego Franciszka Keslera. Najlepszym produktem ekologicznym okrzyknięto mięsko w galarecie z Zakładu Mięsnego Smak-Górno.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Targi natura FOOD & beECO odbyły się w miniony weekend, 16-18 września 2022 r., w Łodzi. To jedno z ważniejszych wydarzeń  branży produktów ekologicznych i naturalnych w Polsce.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.