Kraków. Eko Corner – nowy eko sklep otwarty. Wkrótce opcja dowozu zakupów do domu

-tekst sponsorowany-

Zdrowe, ekologiczne i regionalne produkty z sadów i lokalnych gospodarstw z całej Polski – w Krakowie na rogu Daliowej i por. Halszki (os. Kurdwanów) działa już Eko Corner, nowy sklep z żywnością ekologiczną.

W ofercie Eko Corner znajduje się bogata oferta zdrowych, ekologicznych i regionalnych produktów z sadów i lokalnych gospodarstw z całej Polski.

– Oferujemy m.in. ekologiczny drób, rozmaite wędliny z gospodarstw ekologicznych, a także nabiał (w tym doskonałe sery korycińskie oraz świeże i dojrzewające sery z mleka koziego) i pieczywo pochodzące od lokalnych producentów z Małopolski i nie tylko. W naszej ofercie także doskonałe pasztety rybne, a od września także świeże i wędzone ryby. Oferujemy produkty dla wegan, wegetarian oraz szeroką gamę produktów bezglutenowych, które nieustannie poszerzamy. Dodatkowo, codziennie od poniedziałku do soboty zapraszamy na gorącą kawę oraz smaczne zdrowe przekąski. Oferta Eko Corner jest (i stale będzie) będzie poszerzana o lokalne specjały z Grecji, Włoch i Hiszpanii – zapowiada Katarzyna Plaza, właścicielka punktu.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Wkrótce także przez Internet

Już wkrótce w Eko Corner będzie można robić zakupy przez Internet z możliwością dowozu na terenie Krakowa. Strona internetowa wraz ze sklepem internetowym rusza z początkiem sierpnia! Z uwagi na samochód wyposażony w chłodnię możliwym będzie zamówienie i dowóz nie tylko produktów suchych, ale także ryb, wędlin i mięs.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 07.30-20.00
Sobota: 08.00-16.00
Znajdziesz nas na Facebooku!

Dane teleadresowe:
Eko Corner
ul. Daliowa 2
(Róg ulicy Daliowej i por. Halszki – Kurdwanów)
30-612 Kraków
Miejsca parkingowe dla klientów sklepu!

Brak postów do wyświetlenia