Teraz czytasz...
Kongres Ekobranży już w najbliższą sobotę na Natura Food
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Kongres Ekobranży już w najbliższą sobotę na Natura Food

Avatar photo

Najnowsze trendy na rynku żywności ekologicznej. Wymiana Doświadczeń. Dyskusja panelowa z udziałem ekspertów. Zbliża się pierwszy Kongres EKobranży, który organizujemy wspólnie z redakcją czasopisma Ekodostawcy. Znamy już uczestników dyskusji i prelegentów.

Kongres Ekobranży odbędzie się 13 października (sobota) o godzinie 11 w Sali Konferencyjnej D. Wydarzenie otworzą dwie prezentacje.

Trendy, status quo i perspektywy rozwoju dla handlu specjalistycznego produktami ekologicznymi

Karol Przybylak (redaktor naczelny Biokuriera) przedstawi trendy, status quo i perspektywy rozwoju dla handlu specjalistycznego produktami ekologicznymi w krajach zachodniej Europy.

Sklepy specjalistyczne w Polsce w procesie zmian – wyzwania, możliwości rozwoju i prognozy

Marcin Fajerski (redaktor naczelny czasopisma Ekodostawcy) skupi się na krajowym rynku w prezentacji Sklepy specjalistyczne w Polsce w procesie zmian – wyzwania, możliwości rozwoju i prognozy.

Ekosklep na medal! Panel dyskusyjny z udziałem ekspertów

Po prezentacjach odbędzie się panel dyskusyjny Ekosklep na medal! – przepis na sukces. Poprowadzą go wspólnie Marcin Fajerski i Karol Przybylak, a do dyskusji zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich sektorów branży ekologicznej:

  • Zbigniew Czerniszewski (Eko Wital)
  • Łukasz Gębka (Farma Świętokrzyska)
  • Michał Kapica (Smak Natury)
  • Aneta Sakowicz(Ekologika)
  • Urszula Sołtysiak (rzeczniczka prasowa Polskiej Izby Żywności Ekologicznej)
  • Sylwester Strużyna (Bio Planet)

Wspólnie poszukamy najlepszych rozwiązań dla ekosklepów w czasach dynamicznych zmian i zawirowań na rynku spożywczym. Bądźcie z nami. Do aktywnego udziału w dyskusji zapraszamy też wszystkich słuchaczy Kongresu Ekobranży.

Wciąż czynne są zapisy, wystarczy wejść na kongreskobranzy.evenea.pl i wypełnić krótki formularz. Wstęp na Kongres EKobranży jest bezpłatny z wejściówką na targi Natura Food.

Sponsorzy 1. Kongresu Ekobranży

Natura Food. Co gdzie kiedy?

Targi Natura Food odbywają się w dniach 11-13 października 2018 w Łodzi. Więcej informacji: www.naturafood.pl 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.