Ketchup BIO dla dzieci. Bez dodatku cukru

-tekst sponsorowany-

Dzieci uwielbiają ketchup ale jak wybrać ten najlepszy? Zasada jest prosta – uważnie przeczytać skład produktu!

Do dobrego w ketchupie?

Ketchup Primaeco zawiera pomidory z upraw ekologicznych, które są przebogate w szereg składników odżywczych, m.in. likopen o właściwościach przeciwutleniających, potas, błonnik czy witaminy A i C. Co najważniejsze – ich wchłanianie nie jest zaburzone przez dodatek cukru. Ketchup jest bezcukrowym zamiennikiem tradycyjnych sosów, dzięki temu chroni przed próchnicą, a stabilizując poziom glukozy we krwi, pomaga w koncentracji oraz zapobiega chorobom cywilizacyjnym: otyłości, cukrzycy czy nadciśnieniu.

Koncentrat soku jabłkowego nadaje mu wyjątkowego smaku jak i szczególnych właściwości. Według medycyny naturalnej jabłka należy jeść głównie jesienią i na początku zimy, ponieważ wtedy są najbogatsze w lecznicze składniki.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Cenny likopen

Na szczęście dzięki przetworom i produktom takim jak np. ketchup możemy się nimi cieszyć przez cały rok. Jak zupa, to pomidorowa! Likopen lepiej wchłania się z ciepłych potraw i z tych z dodatkiem zdrowych tłuszczów. Dlatego do pomidorowych, ciepłych dań warto dodać oliwę z oliwek albo masło klarowane.

Delikatny ketchup to idealny dodatek do domowych frytek. Wystarczy zaopatrzyć się w dobre jakościowo ziemniaki, pokroić je w słupki, obtoczyć w oliwie z oliwek, przyprawić i zapiec. Gotowe!

Więcej o produkcie: www.primavika.pl

Brak postów do wyświetlenia