Teraz czytasz...
Katarzyna Bosacka i Grzegorz Łapanowski ambasadorami targów BIOEXPO Warsaw
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Katarzyna Bosacka i Grzegorz Łapanowski ambasadorami targów BIOEXPO Warsaw

Avatar photo

Katarzyna Bosacka i Grzegorz Łapanowski będą promować i aktywnie uczestniczyć w targach BIOEXPO Warsaw, które odbędą się w dniach 11-13 października w Warszawie (Nadarzyn).

Katarzyna Bosacka i Grzegorz Łapanowski będą ambasadorami Targów BioEXPO WARSAW

– poinformowały Katarzyna Drobińska i Agata Szczepaniak, które koordynują przygotowanie wydarzenia.

Katarzyna Bosacka zasłynęła m.in. dzięki programowi Wiem, co jem i wiem, co kupuję emitowanemu w TVN. Obecnie przygotowuje własny kanał na YouTube. Grzegorz Łapanowski to kucharz i dziennikarz kulinarny. Od początku działalności zaangażował się w edukację żywieniową dzieci, m.in. za sprawą Fundacji Szkoła Na Widelcu.

Katarzyna Bosacka: w naszym kraju nie umieramy najczęściej na raka, ale na choroby dietozależne

BIOEXPO Warsaw – co to za wydarzenie?

BIOEXPO to nowe wydarzenie w Polsce dedykowane branży żywności i produktów ekologicznych. Za jego przygotowanie odpowiadają m.in. Katarzyna Drobińska i Agata Szczepaniak, które wcześniej związane były z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi. Organizatorem BIOEXPO jest Ptak Warsaw Expo.

Podczas targów (odbędą się w dniach 11-13 października w podwarszawskim Nadarzynie), w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych, właścicielami sklepów specjalistycznych, reprezentantami hurtowni spożywczych i wielobranżowych.

W planach także BioBazar i Kongres

W trakcie BioExpo odbędzie się specjalna edycja BioBazaru. Planowany jest także rozbudowany kongres przygotowywany przez Polską Izbę Żywności Ekologicznej.

Wkrótce więcej szczegółów na ten temat.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.