Teraz czytasz...
Targi WorldFood Poland Virtual EXPO 2021. Start: 20 kwietnia 2021 r.
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi WorldFood Poland Virtual EXPO 2021. Start: 20 kwietnia 2021 r.

20-22 kwietnia odbędzie się 7. edycja targów WorldFood Poland. W tym roku, w związku z pandemią, liczne konferencje branżowe oraz prezentacje firm produkujących żywność i napoje, odbędą się online.

Targi WorldFood Poland są uznawane za największe tego rodzaju spotkanie biznesowe dla firm z branży spożywczej, handlu oraz sektora HoReCa.

Dla uczestników targów przygotowano specjalnie na tę okazję zaprojektowaną platformę internetową. Wszystko po to, by odwzorować interakcję panującą podczas tradycyjnych imprez targowych.

Platforma daje dostęp do tysięcy produktów, które mogą zainteresować przedsiębiorców. Umożliwia też spotkania z partnerami biznesowymi.

Kto weźmie udział w tegorocznych Targach?

Swój udział w targach potwierdziło już niemal 150 wystawców z 17 krajów, m.in. z Bułgarii, Chorwacji , Cypru, Grecji, Francji, Japonii, Litwy, Malezji, Norwegii, Peru, Polski, Sri Lanki, Tajlandii, Tunezji, Turcji, Ukrainy i USA. Zaprezentują oni m.in. produkty spożywcze, produkty ekologiczne, produkty naturalne i tradycyjne, przetwory warzywne i owocowe, musztardy i sosy, mrożonki, słodycze, wyroby czekoladowe, wyroby cukiernicze i piekarnicze, produkty wegańskie, przekąski, m.in. bakalie czy orzeszki, kawa i herbata oraz napoje bezalkoholowe – soki i soki NFC, mięso, ryby i owoce morza, nabiał, przyprawy, dodatki do żywności, produkty własne / produkty kontraktowe, alkohol – wino, nalewki i piwo, produkty delikatesowe, systemy IT do planowania i zarządzania magazynami czy dostawami.

By wziąć udział w targach konieczna jest rejestracja.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.