Teraz czytasz...
JUSTORGANIC – nowa ekomarka skierowana do najmłodszych
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

JUSTORGANIC – nowa ekomarka skierowana do najmłodszych

-tekst sponsorowany-

Odpowiednio dobrana żywność to jeden z podstawowych czynników mających wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Jej wysoka jakość to gwarancja zdrowego startu dla naszych pociech.

W dzisiejszych czasach tylko niektóre mamy mogą pozwolić sobie na luksus dawania maluszkowi warzyw i owoców wyhodowanych w przydomowym ogródku, pozostałe skazane są na zakupy. Skazane, gdyż kupując u przypadkowego sprzedawcy, nigdy nie wiemy, gdzie rosły warzywa albo owoce. Te, które uprawiano w niewłaściwych warunkach nie nadają się do jedzenia przez małe dzieci, gdyż wchłaniają one znajdujące się w powietrzu i w glebie toksyny i związki chemiczne szkodliwe dla zdrowia. Dlatego tak ważne jest, by budować jadłospis dziecka w oparciu o produkty najwyższej jakości, najlepiej te ekologiczne.

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom świadomych rodziców na rynku pojawiła się marka JustOrganic oferująca ekologiczne produkty żywnościowe najwyższej jakości dla dzieci od 6 miesiąca życia.

just organic - ekożywność dla dzieci

Jako dystrybutor starannie dobieramy dostawców. Mamy pewność, ze dzięki wyjątkowo precyzyjnej i szczegółowej kontroli wszystkich etapów produkcji, zapewniamy wysoką jakość wprowadzanych produktów, spełniających najwyższe standardy. W naszej ofercie klienci znajdą produkty 100% naturalne, bez dodatku cukru, bez konserwantów i bez zagęszczaczy w bardzo ciekawych kompozycjach smakowych, m.in.:

Puree z dodatkiem rokitnika (np. jabłko z rokitnikiem; marchewka z rokitnikiem)
Deserki o smaku: jabłka, czerwonej borówki z dodatkiem słodkiej śmietanki; mango, dynia z jogurtem
Soki przecierowe o wyjątkowych smakach takich jak: gruszka, jeżyna i miód, czy gruszka, dynia z pigwą

Zobacz także


Oraz wiele innych ciekawych produktów dostępnych w naszym sklepie www.justorganic.pl

Cały czas poszerzamy naszą ofertę, aby nasi milusińscy mogli otrzymywać nie tylko zdrową żywność ale także bogatą w przeróżne smaki.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.