Teraz czytasz...
Jakość. Etyka. Ekologia – Komunikacja i marketing w ekofirmie – Akademia Biokuriera na NATURAFOOD
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Jakość. Etyka. Ekologia – Komunikacja i marketing w ekofirmie – Akademia Biokuriera na NATURAFOOD

Avatar photo

W tym roku „Akademia Biokuriera”, organizowana jest w partnerstwie z Fairtrade Polska. Temat brzmi: „Jakość. Etyka. Ekologia – Komunikacja i marketing w ekofirmie”.  W trzech, krótkich, precyzyjnych i dynamicznych prezentacjach pokażemy jakie certyfikaty są obecnie najczęściej wykorzystywane na produktach spożywczych i co tak naprawdę się za nimi kryje.

Czy są to jedynie koszty licencyjne, czy też wiarygodne systemy certyfikacji, kontroli i traceability? Jaka jest świadomość konsumentów na temat tych znaków? Jak komunikować ich jakość w ekosklepie?

Etyka w produkcji żywności i innych produktów – jak ją komunikować?

Akademię organizujemy w partnerstwie z FAIRTRADE Polska –  specjalna prezentacja przybliży właścicielom ekosklepów właśnie ten system. Dlaczego warto włączyć produkty z logo FAIRTRADE do oferty swojego sklepu? Jak to komunikować konsumentom? Z jakiego wsparcia można skorzystać w tym zakresie?

Oczywiście, nie zabraknie okazji spróbować ekologicznej kawy FAIRTRADE!

Zapraszamy 18 września 2021 do łodzkiej Atlas Areny (tam właśnie odbywają się targi NATURAFOOD) na godzinę 12. Już można się zapisywać w serwisie EVENEA.

Akademia Biokuriera 2021 – program

12:00: BIO, Vegan, FAIRTRADE itd…  – o oznaczeniach i certyfikatach na produktach spożywczych i kosmetycznych | Karol Przybylak, biokurier.pl

12:30: FAIRTRADE. Co to znaczy i jak działa? Krok po kroku | Tomasz Makowski, Key Business Executive w Fairtrade Polska

13:00: Ekologiczna bawełna. Zero waste. Jak skutecznie komunikować wartości konsumentom? Beata Buc, Propagatorka ruchu less waste, współzałożycielka marki Sakwabag oferującej wielorazowe woreczki na owoce i warzywa z organicznej bawełny, prelegentka, blogerka. Doświadczenie w edukacji ekologicznej zdobywała pracując w branży recyklingowej, prowadzi także działania PR i CSR dla firm.

13:30: Korzyści z używania znaku FAIRTRADE. Dla producenta i sprzedawcy | Katarzyna Kamińska i Agnieszka Makowska, związane z firmą Miko (właściciel marki Puro Fairtrade  jako specjalista ds. obsługi klienta)

Zapisy na Akademię Biokuriera

Akademia startuje w sobotę 18 września o 12.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Już można się zapisywać w serwisie EVENEA.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.