Teraz czytasz...
Herbatki na Patyku Dary Natury z wyróżnieniem Anuga taste Innovation Show! 
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Herbatki na Patyku Dary Natury z wyróżnieniem Anuga taste Innovation Show! 

Agnieszka Gotówka
Dary natury

Herbatki na Patyku Dary Natury zdobyły wyróżnienie w Anuga taste Innovation Show podczas Targów Anuga 2021 w niemieckiej Kolonii. 

Anuga taste Innovation Show to barometr trendów i źródło inspiracji dla globalnego biznesu spożywczego. To właśnie w Anugi prezentowane są najważniejsze innowacje. W tym roku jury konkursu zwróciło uwagę na Herbatki na Patyku wytwarzane ręcznie przez Dary Natury.

W Anuga taste Innovation Show wyboru innowacyjnych produktów dokonuje jury, w skład którego wchodzą międzynarodowi dziennikarze branżowi oraz analitycy badań rynku. Oceniają oni konkretny produkt pod względem pomysłowości, innowacji, zrównoważonego rozwoju i kreatywnego wdrażania.

Do konkursu zgłaszanych jest co roku ok. tysiąc produktów.

O Herbatkach na Patyku Dary Natury

Herbatki na Patyku są ręcznie robione z najwyższej jakości surowców naturalnych. Pozyskiwane są m.in. z ekologicznego ogrodu ziołowego i zbierane zgodnie z kalendarzem biodynamicznym.

Zioła zbiera się w optymalnym czasie wzrostu, dzięki czemu zawierają najwięcej substancji aktywnych. Herbaty charakteryzują się ziołowym smakiem i aromatem.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.