Teraz czytasz...
Pierwsza edycja Healthy Lifestyle Show za nami
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Pierwsza edycja Healthy Lifestyle Show za nami

Agnieszka Gotówka

W dniach 24-25 lutego 2018 r. na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Healthy LifeStyle Show. Festiwal Zdrowego Stylu Życia gościł ponad 100 wystawców z całej Polski.

Na gości czekali właściciele firm posiadających w ofercie odzież sportową, kosmetyki naturalne, ekologiczną żywność i produkty medycyny naturalnej. Nie zabrakło również przedstawicieli hoteli i ośrodków SPA.

Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda – to tylko niektóre z haseł, które można było usłyszeć w czasie targów. Wydarzenie koncentrowało się wokół zdrowego stylu życia ujmowanego w sposób kompleksowy.

Ambasadorami wydarzenia byli Ewa Chodakowska, matka polskiego fitnessu oraz Tomasz Choiński, instruktor fitness i kulturystyki.

Healthy LifeStyle: zakupy, przyjemność, sport i motywacja

Targom towarzyszyła konferencja poświęcona tematyce zdrowego stylu życia

. Głos zabrali  wykwalifikowani w tej branży eksperci. Można było posłuchać m.in.:

  • podstawowych błędach żywieniowych w diecie XXI wieku,
  • sposobach na zapobieganie kontuzjom wśród biegaczy,
  • faktach i mitach dotyczących SuperFoods,
  • innowacyjnych metodach treningowych.

Zwiedzający mieli możliwość wysłuchania Fit Matki Wariatki, Anny Szczypczyńskiej czy Arkadiusza Tańculi.

W czasie dwóch dni targów odbywały się treningi z najbardziej znanymi trenerami fitness, m.in.: Anną Dziedzic, Ewą Chodakowską, Klaudią Szczęsną, Sylwią Sobotą i Dariuszem Rzepeckim.

Druga edycja Healthy LifeStyle Show za rok

Na targach nie zabrakło stref specjalnych. Na zwiedzających czekali masażyści i fizjoterapeuci. Radzili, jak prawidłowo o siebie dbać, aby uniknąć kontuzji podczas ćwiczeń. Panie mogły poddać się metamorfozie. Każdy uczestnik targów mógł również skorzystać z bezpłatnych badań i pomiarów. Specjaliści profesjonalnie oceniali ich stan zdrowia i kondycję fizyczną.

Imprezie towarzyszyły warsztaty taneczne, warsztaty jogi, kurs samoobrony, warsztaty dietetyczne, a także pokaz sztuk walki. Dla osób z alergiami odbył się warsztat z ekspertami Lifestyle Medicine, podczas którego szukano odpowiedzi na pytanie, czy alergię da się wyleczyć.

Organizatorzy zapewniają, że już myślą o kolejnej edycji Healthy Lifestyle Show.

Oprac. Agnieszka Gotówka.

Zobacz także


Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.