Teraz czytasz...
Farma Świętokrzyska z wakacyjną akcją sadzenia drzew za zakupy
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Farma Świętokrzyska z wakacyjną akcją sadzenia drzew za zakupy

Do końca wakacji wszystkie zakupy o wartości powyżej 500 zł w prowadzonym przez Farmę Świętokrzyską sklepie internetowym premiowane są posadzeniem drzewa.

W ten sposób klienci Farmy Świętokrzyskiej posadzili już 100 drzew, głównie brzóz, w miejscowości Stoki niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego.

Z naszych badań wynika, że jedna piąta konsumentów wybierających żywność ekologiczną motywuje to ochroną środowiska. Działania dla natury są ważne tak samo dla nas jak i dla naszych klientów. Wspólnie z nimi podjęliśmy się sadzenia drzew, bo to nie tylko zwiększa obecność tlenu w środowisku, ale również sprzyja rewitalizacji gleby, pozwala lepiej zatrzymywać wodę w ziemi i zapobiegać suszy. To nasza kolejna cegiełka, poza ekologiczną produkcją żywności, by wspierać klimat i naturę

mówi Łukasz Gębka, Prezes Farmy Świętokrzyskiej.

Do kiedy trwa akcja sadzenia drzew? Jak wziąć w niej udział?

Akcja sadzenia drzew prowadzona przez Farmę Świętokrzyską trwa do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia br. Drzewo jest sadzone do każdych zakupów, których kwota przekracza 500 zł, a nagrodzeni nim klienci otrzymują specjalny elektroniczny certyfikat.

Dodatkowo, klienci Farmy Świętokrzyskiej mają obecnie możliwość skorzystania z 20-proc. rabatu na zakupy w sklepie internetowym https://biozfarmy.pl , w związku z obchodami 20-lecia działalności firmy na polskim rynku.

Zobacz także


Farma Świętokrzyska, czyli…

Farma Świętokrzyska to jedna z największych polskich firm oferujących ekologiczne warzywa, owoce oraz przetwory, prowadząca certyfikowane ekologiczne gospodarstwo rolne. Firma, która powstała w 2002 roku, aktualnie na 370 hektarach uprawia ponad 30 rodzajów ekologicznych warzyw i owoców. We własnej przetwórni produkuje obecnie ponad 70 produktów bio, bazujących na zdrowych, autorskich recepturach. Farma Świętokrzyska współpracuje zarówno z dużymi sieciami handlowymi, jak i odbiorcami

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.