Teraz czytasz...
Farma Świętokrzyska na Ekogali – Międzynarodowych Targach Żywności
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Farma Świętokrzyska na Ekogali – Międzynarodowych Targach Żywności

Farma Świętokrzyska już kolejny raz bierze udział w Ekogali – Międzynarodowych Targach Żywności, które odbędą się 8-9 grudnia 2017 r. w Rzeszowie.

W zeszłym roku Farma Świętokrzyska odniosła na targach duży sukces. Jej produkty cieszyły się sporym zainteresowaniem. I dlatego też i w tym roku jej przedstawiciele postanowili pojawić się w Rzeszowie, by nie zawieść swoich stałych klientów.

Będą na nich czekać pyszne przekąski i gorące dania do skosztowania.

Farma Świętokrzyska, czyli…

Farma Świętokrzyska istnieje na polskim rynku od 15 lat –  w ciągu ostatnich lat nastąpił jej największy rozwój. Zlokalizowana jest w Bori koło Ćmielowa w samym sercu województwa świętokrzyskiego.

Od początku działalności gospodarstwo i przetwórnia posiadają certyfikat potwierdzający ekologiczną jakość upraw, który jest systematycznie aktualizowany.

Uprawy zajmują obecnie ponad 100 hektarów. Grono zadowolonych klientów nieustannie się powiększa. Zauważają oni szacunek do ziemi, miłość do natury oraz troskę o najwyższą jakość odżywczą wytwarzanych produktów, którymi to ideami kieruje się Farma.

Żywność ekologiczna z Farmy Świętokrzyskiej
Żywność ekologiczna z Farmy Świętokrzyskiej

Świeże warzywa i przetwory dostarczane są do klientów indywidualnych oraz dużych sieci sklepów przez cały rok. Dużą popularnością cieszy się też sklep internetowy.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.