Ekozakupy z nowym sklepem. Będą nowe otwarcia poza Bydgoszczą

Bydgoska sieć ekosklepów ekozakupy.pl zmienia lokalizację jednego z punktów i planuje otwarcia poza miastem nad Brdą i Wisłą.

Otwarty w piątek 20 maja sklep znajduje się przy ul. Skłodowskiej-Curie 33. W ofercie znajduje się 3000 artykułów, w zdecydowanej większości z certyfikatem ekologicznym (także nabiał, owoce i warzywa). Sklep zajmuje powierzchnię 83 m2.

– Nowy sklep znajduje się w nowo wybudowanym Parku Handlowym Balaton. Dwupoziomowy budynek, skupiał będzie funkcje handlowo-usługowe, oferując produkty i usługi codziennego użytku w popularnej w ostatnim czasie formie ‘convenience’ – niewielkiego centrum kompleksowych, wygodnych zakupów. Dodatkowe atuty tego punktu to dogodny układ komunikacyjny z dużą ilością miejsc parkingowych oraz odrębnym wejściem do lokali bezpośrednio z parkingu – komentuje Maciej Świerzyński, członek zarządu Atilla sp z o.o., która zarządza siecią. 

– Obecnie jesteśmy na etapie rozmów z właścicielem nieruchomości, gdzie planujemy otworzyć kolejny (czwarty – dop. red.) sklep. Na razie mogę tylko zdradzić, że czwarty sklep zlokalizowany będzie poza Bydgoszczą – dodaje.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

(kp)

Brak postów do wyświetlenia