Ekozakupy świętują 1 urodziny i zapowiadają nowe otwarcia

Festyn z okazji 1 urodzin sieci organizują Ekozakupy. Wydarzenie odbędzie się w Bydgoszczy. Zapowiadany jest także dalszy rozwój sieci ekosklepów.

 Festyn ekologiczny z okazji pierwszych urodzin sieci Ekozakupy odbędzie się 19 września w Bydgoszczy w godzinach 12-16 (w centrum Faktoria, róg ul. Gdańskiej i Kamiennej). Organizatorzy zapowiadają degustacje żywności ekologicznej, prezentacje kosmetyków a także bezpłatne konsultacje dermatologiczne i dietetyczne. Szczegóły na plakacie pod informacją. 

Wkrótce nowe otwarcie

Jak na razie sieć liczy 4 sklepy stacjonarne, wkrótce przybędzie kolejny.

– 23 września otwieramy nowy sklep przy ul. Ku Wiatrakom 42 (róg Ku Wiatrakom i Wojska Polskiego) w Bydgoszczy. Będzie więcej świeżych warzyw i owoców oraz pieczywa. Na życzenie klienta pokroimy świeże wędliny i sery w plastry. Mamy nadzieję, iż nieco zmieniona aranżacja sklepu i sposób ułożenia towaru zadowoli naszych klientów i sprawi, że zakupy w naszych sklepach będą jeszcze bardziej przyjemne i łatwe. W planach nadal mamy otwieranie punktów w innych miastach, analizujemy obecnie nowe lokalizacji. Wciąż uzupełniamy ofertę o pojawiające się na rynku ekologicznym nowości. Mamy bogata ofertę świeżych warzyw, owoców, wędlin, nabiału i pieczywa. Nieustannie wprowadzamy zamienniki żywności przemysłowej, tak aby klient nie musiał rezygnować z ulubionych artykułów tylko dlatego, że nie są Bio.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

– mówi Maciej Świerzyński, członek zarządu Atilla sp. z o.o. , właściciela sieci Ekozakupy.

Brak postów do wyświetlenia