Teraz czytasz...
Ekozakupy.pl otwierają sklep w Warszawie
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Ekozakupy.pl otwierają sklep w Warszawie

Działająca do tej pory w Bydgoszczy sieć ekosklepów Ekozakupy.pl we wrześniu otworzy placówkę na warszawskim Wilanowie. 

To 4 sklep sieci. Zlokalizowany będzie przy Alei Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej. Znajdzie się w sąsiedztwie innych, znanych sklepów sieciowych, w lokalu umiejscowionym w przyziemiu budynku mieszkalnego należącego do jednego z tutejszych miniosiedli.

W lokalu o powierzchni ok 80m2, znaleźć będzie można 3000-4000 produktów, z których większość to produkty certyfikowane. Wśród kategorii tworzących ofertę sklepu, znajdą się artykuły dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W ofercie nie zabraknie warzyw, owoców, nabiału, mięsa czy przypraw, a wśród nich zarówno produktów regionalnych, jak i egzotycznych, pochodzących z dalekich zakątków świata. Dostępny będzie również szeroki asortyment kosmetyków i naturalnych artykułów drogeryjnych. Znaleźć będzie można tu wyroby przeznaczone dla alergików, osób na diecie bezglutenowej, specyfiki podnoszące odporność i chroniące przed wieloma schorzeniami, a także suplementy wspomagające oczyszczanie organizmu czy też utratę zbędnych kilogramów.
W planach jest również sprzedaż ekologicznego wina.

– Układ sklepu będzie prosty i przejrzysty, alejki szerokie i wygodne dla klientów – szczególnie dla mam z wózkami. Dobre oświetlenie artykułów, łatwa dostępność na półkach i rozmieszczenie ich tematycznie sprawi, że klient będzie czuł się tu komfortowo. Pomoże w tym również estetyczny i przyjazny wystrój, podkreślający naturalny charakter sklepu Ekozakupy.pl.Z okazji otwarcia, na nowych klientów czekać będzie wiele niespodzianek, w tym obecność specjalnego gościa, dobrze znanego fanom zdrowej żywności. Zaprezentuje on swoją nową książkę – zapowiada Maciej Świerzyński, członek zarządu spółki Attilla, która zarządza siecią ekozakupy.pl (więcej informacji na temat sieci: ekozakupy).

Zobacz także


Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.