Teraz czytasz...
Ekotyki. Powitanie jesieni z naturalnymi kosmetykami!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ekotyki. Powitanie jesieni z naturalnymi kosmetykami!

Lato, choć piękne, dobiega końca. Przygotujcie się na jesień – wyjątkowy czas, gdy zwalniamy i szukamy ciepła. Nie zapomnijcie o swojej skórze! Zapraszamy na jesienne Ekotyki – targi kosmetyków naturalnych w Pałacu Czeczotka na Rynku Głównym w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się 21 i 22 września 2019 r.

Ekotyki to wydarzenia dedykowane naturalnej pielęgnacji i świadomemu dbaniu o siebie. 21 i 22 września 100 wystawców wypełni 1 i 2 piętro Pałacu kosmetykami, a także zdrowymi detergentami, naturalnymi świecami i akcesoriami ekologicznymi.

Przyjdźcie po naturalne zapasy na długą jesień i zimę – Ekotyki otulą Was odżywczymi
masłami do ciała, rozgrzewającymi peelingami, dostarczą zapas pachnących świec i mydeł,
olejków do ciała, kremów i innych naturalnych mikstur!

Czarne mydło kosmetykiem zero waste?

Co to są Ekotyki?

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas, wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne
zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.

W naturalnych kosmetykach urzeka mnie prostota i wielofunkcyjność – olejek może służyć do demakijażu, do natłuszczenia ciała po kąpieli i olejowania włosów. Małe mydełko może rozwiązać wiele naszych problemów i odmienić nasze myślenie o ciele i pielęgnacji. Warto przetestować, co najlepiej się sprawdzi na naszej skórze i pamiętać, że kosmetyki naturalne, mimo że bezpieczne i o cudownych właściwościach, mogą uczulać lub pogorszyć niektóre stany dermatologiczne. Okazją do takich testów i poszukiwań są targi Ekotyki

– podpowiada Karolina Kiepas. I dodaje:

Ekotyki są wydarzeniem dla osób w każdym wieku, lubiących proste, ale skuteczne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Dzięki dużej ilości stoisk oraz różnorodności oferty wystawców, każdy znajdzie tu coś dla siebie – od kosmetyków do twarzy, włosów, dla dzieci czy mężczyzn, po bezpieczne detergenty, świece sojowe czy artykuły higieniczne w duchu zero waste.

Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry.

Śledź wydarzenie w mediach społecznościowych. Więcej informacji na stronie www.ekotyki.pl.

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiedy? 21 i 22 września 2019 w godzinach 11:00-18:00
Gdzie? Kraków, Pałac Czeczotka, ul. Wiślna 1

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.