Teraz czytasz...
Ekologiczny nabiał w Polsce i Europie
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ekologiczny nabiał w Polsce i Europie

 


Krótka analiza rynku nabiału ekologicznego zamieszczona została w 4/2010 numerze czasopisma Forum Mlecza

rskie (artykuł „Jesteś tym co wybierasz”). Polski rynek porównany został z realiami na Zachodzie, przedstawiono też najsilniejszych graczy na rynku ekologicznego nabiału w Polsce. Chociaż nie uwzględniono działań kilku mniejszych firm, zainteresowani tematem z pewnością znaleźć mogą tu kilka przydatnych informacji.Artykuł znaleźć można w numerze 4/10 Forum Mleczarskie Handel lub na stronie internetowej.

Biokurier na temat ekologicznego nabiału:

Masło ekologiczne

Ekologiczne sery

.

 

 

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}

Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.