Teraz czytasz...
Ekologiczne, szybkie i tanie – standy i ekspozytory Ecostand
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Ekologiczne, szybkie i tanie – standy i ekspozytory Ecostand

ekst sponsorowany-

Prosta sklejka pozwala fachowcom i projektantom z Ecostand stworzyć oryginalne, przyciągające uwagę konsumentów standy i ekspozytory, po które sięga coraz więcej producentów i właścicieli ekosklepów. Aktualnie trwa wakacyjna promocja.

– EcoStand jest tak naprawdę odpowiedzią na pytania klientów o nowe materiały do promowania swoich produktów. Karton i metal jest materiałem, który przejadł się wizualnie konsumentom.  Nasze ekspozytory wyróżniają się materiałem bazowym, czyli sklejką. Nikt wcześniej na rynku nie oferował takiego rozwiązania

– tłumaczy Sergiusz Kotecki, brand manager z Ecostand.

Prosto, szybko i w małych ilościach

W przypadku ekspozytorów Ecostand ciężko mówić konstrukcji, gdyż to słowo związane jest z czymś skomplikowanym i złozonym z wielu elementów. – Naszym zadaniem było wykonanie jak najprostszej formy zabudowy bez użycia jakichkolwiek narzędzi oraz kleju. Taki ekspozytor można składać i rozkładać dowolną ilość razy a sama ta procedura jest dziecinnie prosta – mówi Sergiusz Kotecki. -Znieśliśmy kompletnie obowiązek minimalnych zamówień dla ekspozytorów podłogowych. Oznacza to, ze firma może zamówić tylko 1 sztukę! W przypadku ekspozytorów naladowych minimum jest z kolei bardzo małe – dodaje.

Zobacz także


Jak zamawiać?

– Cały proces zamawiania jest bardzo prosty.

Pierwszym krokiem jest pozyskanie informacji o rozmiarach produktów albo już o rozmiarze półki, ilości półek itp. Zazwyczaj klienci wysyłają do nas swoje produkty, określając zatowarowanie i prosząc nas o wsparcie zgodne z doświadczeniem.

Następnie dział projektowy zajmuje się wykonaniem projektu oraz wizualizacji 3D. W tym kroku przekazujemy również wycenę. Oczywiście robimy to nieodpłatnie i niezobowiązująco, dzięki temu na tym etapie można się jeszcze wycofać nie ponosząc żadnych kosztów.

Jeżeli wszystko się zgadza ustalamy szczegóły i zaczynamy produkcję, jeżeli nie to zmieniamy projekty. Jako jedyni zajmujemy się całym procesem od pomysłu, przez projekt, produkcję kończąc na kwestiach logistycznych. Nie korzystamy z usług jakichkolwiek podwykonawców

– opowiada Sergiusz Kotecki.

Skorzystaj z promocji!

Dla każdej firmy, która dokona zamówienia w Ecostand do 31 września (Z płatnością włącznie) przygotowaliśmy super prezenty. Między innymi można otrzymać za 1 grosz tacę śniadaniową, skrzynki na przyprawy, stojaki na wino czy nasz hit zabawkowy „stajnia”.

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji. Sprawdź ecostand.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.