Teraz czytasz...
Ekologiczne pasze dla zwierząt. Dary Natury z nowymi produktami
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ekologiczne pasze dla zwierząt. Dary Natury z nowymi produktami

Avatar photo

Wieloletnia działalność przynosząca pozytywne efekty stosowania ziół w produktach dla ludzi skłoniła nas do stworzenia ziołowych, ekologicznie czystych produktów dla zwierząt, w dbałości o ich dobrostan, zdrowotność i dobrą kondycję. W ten sposób powstały odżywcze ziołowe mieszanki dla poszczególnych grup zwierząt – opowiada o swoim pomyśle Mirosław Angielczyk, właściciel firmy.

W ofercie Darów Natury znajdziecie m.in. produkty dla koni, trzody, bydła, kóz, owiec, alpak, drobiu, gołębi, królików i gryzoni.

Opracowano kilkanaście receptur mieszanek dla zwierząt, które zawierają zioła wspomagające naturalne procesy fizjologiczne zachodzące w organizmie.

Mieszanki są produkowane w łatwej w użyciu formie:

  • granulatu,
  • kruszonki
  • sieczki.

W ofercie nie zabrakło również ziół jednorodnych, lizawek solnych oraz olei tłoczonych na zimno.

W procesie technologicznym nie używa się żadnych dodatkowych substancji sklejających, wypełniających czy smakowych, a tylko i wyłącznie produktów roślinnych zamieszczonych w recepturach.

Jak działa certyfikacja ekologiczna? Krok po kroku

Posiadanie własnego laboratorium pozwala na regularne kontrolowanie składu analitycznego pasz w celu utrzymania wysokiej jakości produktów.

Certyfikaty i standardy produkcji ekologicznych pasz

Wdrożenie systemu HACCP, procedur GMP/ GHP i certyfikacji ekogwarancji PL-EKO-01 daje klientowi do ręki produkty, które zostały wytworzone zgodnie z dobrą praktyką, poszanowaniem środowiska, są zdrowe i wolne od GMO.

Wszystkie produkty znajdziecie na www.biopasze.pl.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.