Teraz czytasz...
Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Ekocuda po raz pierwszy w Gdańsku

Agnieszka Gotówka

17 i 18 marca br. w Centrum Stoczni Gdańskiej odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach, jak również przetestować i zakupić produkty z szerokiej oferty kosmetyków naturalnych. Udział
w wydarzeniu jest bezpłatny.

Duże zainteresowanie wydarzeniami takimi jak Ekocuda pokazuje, że świadomość konsumencka w naszym kraju wciąż wzrasta. Po wzmożonym etapie przyglądania się temu, co mamy na talerzu, przyszedł czas na sprawdzanie tego, co nakładamy na skórę.

Misją Ekocudów jest podnoszenie świadomości Polaków na temat zdrowego stylu życia,
a w szczególności zagadnień związanych z kosmetykami naturalnymi. Wydarzenie to na stałe zapisało się do kalendarza stolicy, gdzie w kwietniu, odbędzie się już czwarta edycja. Często podczas rozmów z uczestnikami otrzymywałam pytania, czy i kiedy Ekocuda zagoszczą w innych miastach. Uznałam, że 2018 to dobry rok na taką decyzję. Gdańsk to pierwsze miasto po Warszawie, gdzie producenci polskich i zagranicznych kosmetyków naturalnych będą mogli zaprezentować swoją ofertę i poznać osobiście swoich klientów

– mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda.

Przeczytaj naszą relację: Ekocuda działy się w Warszawie [zdjęcia]

Zadbaj o ciało na wiosnę

Goście Ekocudów będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach, m.in. z makijażu wykonywanego mineralnymi kosmetykami kolorowymi (obowiązują zapisy, szczegóły na profilu marki na Facebook’u). Odbędą się również wykłady na temat zdrowia i pielęgnacji. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami.

Targi Kosmetyków Naturalnych to również doskonała okazja do tego, by porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych marek oraz przetestować ich produkty.

Poprzednie edycje Ekocudów pokazują, że wśród konsumentów jest coraz większa świadomość i wiedza odnośnie zdrowego stylu życia, tematyki związanej z ekologią, a także pielęgnacją naturalną. To bardzo pożądany trend.

Patronem medialnym wydarzenia jest Biokurier.

Co: Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda
Gdzie: Centrum Stocznia Gdańska
Kiedy: 17 i 18 marca 2018 r.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.