Eko Wital w nowej siedzibie

Eko Wital, jeden z większych polskich dystrybutorów żywności ekologicznej, od początku listopada funkcjonuje w nowej siedzibie. Magazyn ma 19 000 m3 (2500 miejsc paletowych), wyposażony jest również w chłodnię.

Aktualnie w ofercie dystrybutora znajduje się ok 1500 produktów.

–Systematycznie rozwijać będziemy produkty naszej marki własnej. Planujemy także dalszy, systematyczny rozwój serii bardzo dobrze przyjętych produktów dla dzieci MNIAM. Wkrótce być może pod tym logo pojawią się kaszki – relacjonuje Katarzyna Linoż, dyrektor ds. Marketingu i Nowych Produktów w Eko Wital.

Wzrost sprzedaży i dobre prognozy

W październiku 2015 spółka odnotowała bardzo dobre wyniki finansowe, w porównaniu z październikiem 2014 roku sprzedaż wzrosła o ok. 50%. –Możliwości, które daje nam nowa powierzchnia magazynowa pozwalają zakładać, że wzrostową tendencję da się utrzymać – dodaje Katarzyna Linoż.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Obecnie produkty dystrybuowane przez Eko Wital dostępne są w ekosklepach na terenie całego kraju. Hurtownia współpracuje również odbiorcami sieciowymi takimi jak: m.in. Superpharm, Empik, Kaufland. W planach Eko Witalu znajduje się również wejście na rynki zagraniczne.

(kp)

Brak postów do wyświetlenia