Teraz czytasz...
Eko Smak – nowe miejsce z ekożywnością w sieci
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Eko Smak – nowe miejsce z ekożywnością w sieci

 

2300 produktów, system rabatowy, liczne promocje na żywność bio – tak nowy internetowy sklep Eko Smak kusi klientów. Rozmawiamy z Jackiem Jęczmykiem, odpowiedzialnym za jego promocję.

 

2300 produktów w ofercie

– W ofercie www.ekosmak.eu znajduje się ponad 2300 produktów, wśród których dominuje żywność ekologiczna: Błonniki, budynie, galaretki, kisiele, Dania gotowe dla niemowląt, Desery owocowe i orzechowe, Glony, środki żelujące, Grzyby, Herbaty, Inne, Kakao, czekolady do picia, Karma dla zwierząt, Karob i produkty z Karobu, Kasze i kaszki, Kawy, Lody, polewy, usztywniacz do śmietany, Makarony i kuskus, Masła orzechowe i czek., kremy orzechowe, Tahina, Mąki i skrobie, Mięso surowe, Miody, produkty z miodu, Nabiał i garmaż. Napoje, Nasiona i ziarna, Octy, Oleje i oliwy, Orzechy, migdały, kasztany, pestki, Owoce, Pasty kanapkowe – warzywne, słonecznikowe, hummus, Pieczywo Proteiny, Przyprawy i zioła, Ryby, owoce morza, Ryże, Słodycze i przekąski, Słodzące, Sosy, Strączkowe, Śniadaniowe, Trawy i korzenie sproszkowane luzem lub w pastylkowane, Warzywa, Wędliny, Zupy

– wylicza Jacek Jęczmyk, który w Eko Smaku odpowiada za promocję.

Lojalni klienci mają taniej…

Za każde wydane w sklepie Eko Smak 10 zł klient otrzymuje 3 punkty, za pozostawienia komentarza pod produktem 1 punkt za zapisanie się do newslettera 1 punkt, po uzyskaniu 600 punktów jest przyznawany stały rabat 5% potem co 400 punktów wzwyż klient otrzymuje rabat 6%, zdobywając kolejne 400 punktów 7% itd aż do uzyskania stałego rabatu na poziomie 10%. Raz w miesiącu do całej bazy klientów jest wysyłany kod rabatowy 7-10% zniżki na wszystkie produkty, średnio co 1-2 tygodnie wysyłana jest też oferta produktów w promocji. Kilka razy w roku w okresach przedświątecznych ustalamy progi rabatowe ( wg zasady czym więcej kupujesz tym większa zniżka dla wszystkich)

– mówi Jacek Jęczmyk.

Na rynku brakuje żywności dla alergików

Załoga Ekosmaku systematycznie pracuje nad poszerzaniem i uatrakcyjnianiem oferty. Wciąż jednak ciężko jest zdobyć np. dużą ilość produktów dla osób z uczuleniami i różnego rodzaju dolegliwościami.

Zobacz także

czosnek z logo eko

– Według mnie oferta produktów bezglutenowych dla ludzi chorych na celiakie oraz inne choroby wykluczające gluten z diety ciągle jest bardzo mała, często bywa też tak że owa żywność bezglutenowa nie smakuje dobrze. Brakuje też swojskiego zdrowego jedzenia z wiejskich terenów, brakuje też ekologicznej żywności z krajów tropikalnych, choć ta oferta jest ciągle rozszerzana – mówi Jacek Jęczmyk

Strona internetowa: Eko smak – zdrowa żywność

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.