Eko opakowania dla dziecięcych eko kosmetyków

Na rynku pojawiła się seria opakowań przeznaczonych na ekologiczne kosmetyki dla dzieci.

 

Opakowanie na kosmetyki dla dzieci, zaprojektowane przez Grupę STI wspólnie z produkującą ekologiczne kosmetyki dla dzieci firmą Tinti składa się z osłonki produktu i wysztancowanego futerału w kształcie baszty. Poszczególne pudełka są tak zaprojektowane, aby mogły tworzyć z każdym kolejnym opakowaniem z osobna strukturę zamku. W celu zabepieczenia produktów podczas transportu, projektanci wybrali formę szkatułki, która również może być ciekawym elementem wystroju  pokoju dziecięcego.


Odpowiednio do wysokiej jakości marki kosmetyków naturalnych zawierających składniki z kontrolowanej uprawy ekologicznej, seria opakowań realizowanch dla firmy Tinti została wyprodukowana z opatrzonego certyfikatem FSC i zrecyklingowanego materiału. 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Jaki jest efekt zabiegu marketingowego niemieckiego producenta? Stosowanie  każdego kosmetyku ekologicznego pozwala zwiększyć domowy gród rycerski o kolejny element i jest pretekstem do zabawy.

źródło: STI

Cotygodniowa porcja BioInformacji do Twojej skrzynki e-mailowej – zapisz się na nasz newsletter (lewy dolny róg strony)<!–[if !supportLineBreakNewLine]–>
<!–[endif]–>

Brak postów do wyświetlenia