Eko nowości od Primaviki

-tekst sponsorowany-

Nie ma nic lepszego, niż ekologiczna, smaczna żywność – to właśnie dary natury prawdziwie wzmacniają nasz organizm i dbają o jego kondycję na długie lata, dlatego też firma Primavika w swojej ofercie posiada certyfikowaną żywność ekologiczną pod marką Primaeco. W tym roku do portfolio produktów marki dołączyły dwa ekologiczne hummusy oraz buraczki zasmażane „Smaczki”. Firma na prośbę klientów reaktywowała również pasztet koperkowy z cieciorką.

CZY WIESZ, ŻE?

Naturalnie suszone pomidory, w połączeniu z ekologiczną ciecierzycą tworzą bombę witaminową – pozytywnie eksplodującą w przemęczonych organizmach. To istny eliksir młodości, bo witamina C w duecie z likopenem prosto z pomidorów, opóźniają proces starzenia się organizmu. Ponadto cieciorka jest istotna dla zdrowia dojrzałych kobiet – minimalizuje odczuwanie menopauzy i chroni przed osteoporozą. Drogie Panie, warto więc z myślą o przyszłości, zadbać o siebie już teraz. Smaczna profilaktyka, to coś co lubimy najbardziej!

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Zdrowotne właściwości hummusu sprawiają, że do woli możemy się nim delektować – czy to podczas śniadania, kolacji, a nawet posiłku w codziennej pracy. Ta wartościowa pasta doskonale komponuje się z naleśnikami czy świeżym pieczywem. Pysznie smakuje również jako dip do warzywnych chipsów.

Przeczytaj o więcej o produktach Firmy:
www.primavika.pl

http://www.primavika.pl/hummus-z-suszonymi-pomidorami-bio/
http://www.primavika.pl/hummus-naturalny-bio-2/

Brak postów do wyświetlenia