Teraz czytasz...
EcoSilesia 2020 – nowe targi w Katowicach już wiosną
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

EcoSilesia 2020 – nowe targi w Katowicach już wiosną

Szeroka oferta wiodących producentów żywności ekologicznej, naturalnych ubrań, produktów zero waste i akcesoriów wyposażenia wnętrz, ekokosmetyki, terapie i  proekologiczne technologie – to tematy, wokół których skupiać się będą Targi EcoSilesia. Nowa inicjatywa na polskim rynku targu startuje wiosną w Katowicach.

Targi EcoSilesia 2020 to nowe, ważne dla aglomeracji śląskiej wydarzenie – skierowane do sektora zdrowej żywności, sektora produktów i usług  prozdrowotnych, a także przegląd usług i rozwiązań dla poprawy jakości środowiska naturalnego

– zapowiada Eugeniusz Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra, które organizuje targi i znane jest już z wydarzenia EkoStyl w Bielsku Białej.

EcoSilesia. Co? Gdzie? Kiedy?

Targi EcoSilesia odbędą się w dniach 27-29 marca 2020 w Katowicach w Galerii Szyb Wilson przy ul. Oswobodzenia 1.

Wkrótce na naszych łamach więcej informacji na temat EcoSilesia, zapraszamy też na stronę internetową wydarzenia: http://targibielskie.pl/targi-ecosilesia-2019zdrowej-zywnosci-i-ekologicznego-stylu-zycia

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.