Teraz czytasz...
Drugi sklep Carrefour BIO w Polsce już działa
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Drugi sklep Carrefour BIO w Polsce już działa

16 czerwca ruszył drugi sklep Carrefour Bio w Polsce. Nowa placówka działa na warszawskim Bemowie przy ul. Pełczyńskiego 5. W ofercie znajduje się 2600 produktów.

Doświadczenia z funkcjonowania pierwszego sklepu w tym koncepcie pokazały, że doskonale wpisuje się on w potrzeby polskiego klienta, który chce zrobić kompletne, wysokojakościowe i ekologiczne zakupy spożywcze niedaleko domu

– mówi Tareck Ouaibi, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Operacji Carrefour Polska.

W ofercie sklepów Carrefour BIO prawie 90% produktów to certyfikowana żywność ekologiczna. Nie brakuje również produktów bezglutenowych, bez laktozy, bez dodatku cukru, dietetycznych, wegańskich czy wegetariańskich.

Dzięki powiększonej do 200m2 powierzchni sprzedażowej sklepu przy ul. Pełczyńskiego 5 w Warszawie, na konsumentów dbających o zdrowy styl życia czeka szersza oferta produktów świeżych.

Do wyboru jest około 300 rodzajów sprzedawanych na wagę warzyw i owoców, mięsa i ryb, wędlin, serów, produktów garmażeryjnych oferowanych w ladach tradycyjnych, a także pieczywa, w tym również świeżo wypiekanego na miejscu.

Nie tylko żywność ekologiczna

Nie brakuje ekologicznego asortymentu niespożywczego, jak certyfikowanych kosmetyków naturalnych, produktów do makijażu i biodetergentów.

Less waste w Carrefour BIO

Carrefour BIO na Bemowie nie rezygnuje również z docenianych przez klientów Marszałkowskiej 87 rozwiązań less waste, jak kupowania produktów sypkich na wagę – m.in. płatków, kasz, makaronów, roślin strączkowych, kaw, bakalii, herbat i przypraw.
W ofercie sklepu znajdzie się również świeżo wyciskany sok pomarańczowy bio, który klienci będą mogli nabyć do szklanych butelek dostępnych w sklepie.

Carrefour BIO – Warszawa Bemowo. Lokalizacja

Sklep przy ul. Pełczyńskiego 5 otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 oraz 8:00-20:00 w soboty i niedziele handlowe.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.