Teraz czytasz...
Warszawa. Dni alergii i nietolerancji pokarmowej już wkrótce
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Warszawa. Dni alergii i nietolerancji pokarmowej już wkrótce

Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej to wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce w dniach 22-23 listopada 2014r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Założeniem wydarzenia jest umożliwienie zwiedzającym uzyskania kompleksowych i pełnych informacji dotyczących sposobów zapobiegania i leczenia wszelkiego rodzaju alergii oraz nietolerancji pokarmowej, jak również zapoznanie się z produktami i skorzystanie z promocyjnej oferty wystawców.  Przestrzeń wystawienniczą wypełnią dystrybutorzy i producenci sprzętu medycznego, pościeli i pokrowców antyalergicznych, odzieży, sprzętu AGD, kosmetyków specjalistycznych, hipoalergicznych i naturalnych, bezpiecznych środków czystości oraz zdrowej żywności i produktów spożywczych bez alergenów. 

Wzorcowy dom alergika, pokazy kulinarne

W ramach Dni Alergii będzie można zwiedzić wzniesiony w przestrzeni wystawienniczej Wzorcowy Dom Alergika, wziąć udział w pokazach kulinarnych prowadzonych przez Panią Katarzynę Jankowską, autorkę bloga Mama Alergika Gotuje oraz w rozmaitych warsztatach. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać ciekawych wykładów, skonsultować się z lekarzem specjalistą, czy wykonać bezpłatne testy.

EKO strefa

Na terenie targów wydzielona zostanie specjalna EKO strefa, na której prezentować się będą producenci żywności ekologicznej i innych produktów przyjaznych naturze (i ludzom). Atrakcje? Reni Jusis opowie o tym jak żyć eko i co to znaczy być Ekomamą a w strefie EKO-NATURA będzie także można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez portal ekorodzice.pl, podczas których nauczymy się jak domowym sposobem przygotować bezpieczne i naturalneśrodki czystości.

CO: Dni alergii i nietolerancji pokarmowej

GDZIE: Warszwa, Stadion narodowy

Zobacz także


KIEDY: 22-23 listopada 2014

Szczegóły na temat wydarzenia na stronie: www.dnialergii.pl 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.