Już w listopadzie Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej po raz 2!

Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej odbędą się już po raz drugi. Organizatorzy zapowiadają, że impreza powiększy się i przybędzie atrakcji.

– Naszą ideą jest, by osoba, która odwiedzi Dni Alergii wyszła z nich nie tylko z torbą pełną produktów, lecz także z głową pełną inspiracji i niezbędnym pakietem wiedzy – przekonują organizatorzy. Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej odbędą się w dniach 21-22 listopada 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. W zeszłym targi odwiedziło ponad 5300 osób, z czego ok. 20% byli to klienci biznesowi.

W tym roku przestrzeń wystawowa została podzielona na sektory, w których zwiedzający będą mogli spotkać się z producentami i dystrybutorami produktów z następujących obszarów:

• GLUTEN & FREE FROM: żywność i napoje bez glutenu, bez laktozy i innych alergenów
• SKIN CARE: dermokosmetyki, kosmetyki pielęgnacyjne, odzież specjalistyczna
• HOME, HEALTH CARE&MED: sprzęt AGD i medyczny, środki czystości, pościel, środki na roztocza, placówki medyczne, ośrodki wypoczynkowe
• ECO & ORGANIC & VEGE: produkty naturalne, ekologiczne, organiczne oraz vege, strefa wykładów EKO-NATURA, innowacyjny DOM HYBRYDOWY.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Oprócz możliwości zrobienia zakupów, czy poznania nowości rynkowych, na uczestników czeka też dużo innych atrakcji. Będą oni mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach kulinarnych vege
i bezglutenowych, wysłuchają pasjonujących wykładów, będą mogli wziąć udział w dyskusjach  i debatach, a także wygrać cenne nagrody w konkursie. Czytelników zapraszamy też do spotkania  z autorami popularnych tytułów m.in. Katarzyną Jankowską, autorką bloga i serii książek „Mama Alergika Gotuje” oraz autorkami książki „Kuchnia Polska bez Pszenicy”.

Na szczególną uwagę w tym roku zasługuje tu rozbudowany sektor ECO, którego główną atrakcją, poza strefą wykładową pod patronatem Hipoalergiczni.pl, będzie stoisko Partnera Strategicznego targów – firmy Domy Hybrydowe, na którym zostanie zaprezentowany projekt domu dla osób  o podwyższonych wymaganiach zdrowotnych.

Wydarzenie wspiera grono znamienitych organizacji. Wśród nich należy wymienić Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Fundację Alabaster, czy Fundację Pokonać Alergię, które będą przez dwa dni służyły swoją wiedzą i doświadczeniem

Więcej informacji: www.dnialergii.pl

Zobacz fotorelację z poprzedniej edycji Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej

Biokurier jest partnerem medialnym wydarzenia.

Co: Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej
Gdzie: Warszawa, Stadion Narodowy
Kiedy: 21-22 listopada 2015

Brak postów do wyświetlenia