Dary Natury z tytułem Promotora Polskiej Gospodarki

Dary Natury – krajowy lider w branży zielarskiej i żywności ekologicznej może pochwalić się kolejnym wyróżnienieniem. Właściciel przedsiębiorstwa, Mirosław Angielczyk, 4 października odebrał tytuł „Promotora Polskiej Gospodarki”.

Dary Natury – nie tylko handel

Dary Natury to firma z siedzibą w Korycinach. Oprócz działalności handlowej prowadzi także Podlaski Ogród Botaniczny oraz ośrodek noclegowy Ziołowy Zakątek. Pod jej szyldem działają także dwie Pijalnie Ziół i Herbat.

Promotor Polski i Promotor Polskiej Gospodarki, czyli…

Promotor Polski i Promotor Polskiej Gospodarki to nagrody przyznawane ludziom i firmom, których osiągnięcia współtworzą pozytywny wizerunek Polski na świecie.

Chcemy pokazywać sukcesy rodzimej przedsiębiorczości i Polaków, także te osiągane lokalnie, które powinny budować narodową dumę. W kraju dzieją się niezwykłe rzeczy, lecz nie wszyscy mają okazję przebić się ze swoimi osiągnięciami, chcemy zatem „zdecentralizować” myślenie o polskim sukcesie i zwrócić uwagę Polski i świata na potencjał istniejący w regionach

– mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się 4 października w ramach Wschodniego Kongresu Gospodarczego. Wydarzenie odbyło się w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku przyznano tytuły Promotora Polski i Promotora Polskiej Gospodarki.

materiały prasowe

Brak postów do wyświetlenia