Teraz czytasz...
Dary Natury z nagrodą przyznaną przez Polskie Radio
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Dary Natury z nagrodą przyznaną przez Polskie Radio

Najlepszy polski produkt ekologiczny 2017. Nagroda dla polskiego produktu o największych walorach ekologicznych – to kategoria konkursu „Lubię, bo Polskie”, w której triumfowała firma zielarska Dary Natury.

Założona przez Mirosława Angielczyka firma to jeden z czołowych producentów ziół w Europie. W ostatnich 10 latach bardzo dynamicznie się rozwija i zwiększa sprzedaż.

W ubiegłym roku obroty Darów Natury wzrosły o 40%. Oprócz działań sprzedażowych, Dary Natury prowadzą także inicjatywy edykacyjne.

Przy zakładzie działa „Ziołowy zakątek” – pierwszy w Polsce zielarski prywatny ogród botaniczny. Prowadzone są tam warsztaty, zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży i studentów z całego kraju.

Nowości w ofercie Darów Natury

Niedawno w ofercie Darów Natury pojawiły się m.in. herbaty ekologiczne z Cejlonu oraz kostka rosołowa. Firma przeprowadzi w tym roku dwie duże inwestycje. Zbudowany zostanie zakład przetwórstwa warzyw i owoców oraz laboratorium.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.