https://biokurier.pl/ekorynek/medjool-lubi-zimno-jak-wyglada-uprawa-i-transport-ekologicznych-swiezych-daktyli/
Teraz czytasz...
Daktynella z certyfikatem Dobry Produkt 2018
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Daktynella z certyfikatem Dobry Produkt 2018

Avatar photo
https://biokurier.pl/ekorynek/medjool-lubi-zimno-jak-wyglada-uprawa-i-transport-ekologicznych-swiezych-daktyli/https://biokurier.pl/ekorynek/medjool-lubi-zimno-jak-wyglada-uprawa-i-transport-ekologicznych-swiezych-daktyli/

Krem na bazie świeżych daktyli połączonych z kokosem – produkowana przez kaliską firmę OrganiHouse Daktynella otrzymała certyfikat Dobry Produkt 2018.


Nie udało by się stworzyć takiego smaku bez ekologicznych świeżych daktyli MEDJOOL i wielkiego zaangażowania całego teamu. tak można podsumować dwa lata pracy na produktem

– cieszy się Ilona Olek, członkini zarządu OrganicHouse (na zdjęciu razem z Agnieszką Pietrzak).

Daktynella, czyli…

niskokaloryczny krem bazie świeżych daktyli z kokosem. Produkt posiada certyfikat ekologiczny. Cały proces odbywa się ręcznie. W ofercie dostępna jest wersja classic oraz wersje smakowe: z malinami, czarną porzeczką, jabłkiem i orzechami.

Daktynella
Daktynella

O certyfikacie Dobry Produkt

Certyfikat Dobry Produkt przyznawany jest przez Grupę PTWP wraz Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji. Wyboru laureatów dokonują użytkownicy Internetu podczas głosowania online.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.