Co wspólnego mają ekopaluszki z teatrem dla dzieci?

Każde sprzedane opakowanie paluszków ekologicznych Eco Envoy to 5 groszy przeznaczone na budowę Teatru Integracyjnego w Bielsko Białej.

Budynek, w którym ma powstać teatr na razie nie ma dachu, jest opuszczony i zrujnowany. Ale wystarczy zamknąć oczy, żeby zobaczyć go w nowym kształcie – z prawdziwą sceną, profesjonalnym wyposażeniem i rzędami krzeseł na widowni. Tak będzie wyglądał w 2017 roku, jeśli uda nam się zdobyć 1 mln 450 tys. złotych! Dla naszych aktorów – niepełnosprawnych fizycznie, intelektualnie, niesłyszących czy zmagających się z uzależnieniem – teatr jest często jedyną możliwością nowego życiowego startu. Kapitalny remont budynku i zaadaptowanie go na potrzeby różnorodnych przedsięwzięć artystycznych jest inwestycją, która zapewni stabilną przyszłość prowadzonym przez nas projektom na rzecz osób zagrożonych społecznym wykluczeniem. Prace nad przywróceniem obiektu do stanu użytkowania w nowej funkcji zostały już rozpoczęte.

– przekonują członkowie Stowarzyszenia Artystycznego Teatr Grodzki, które podjęło się realizacji tego ambitnego celu.

– Każde opakowanie, jakie od dnia 1 marca 2016 opuszcza produkcje, magazyn i na podstawie dowodu sprzedaży trafi do naszego Partnera w Dystrybucji, a za jego pośrednictwem do Punktu Handlowego i dalej do finalnego Konsumenta stanowi przedmiot przekazania przeze mnie w/w kwoty na projekt – Budowę Teatru Integracyjnego. Nie skutkuje to dla żadnego poziomu dystrybucji, dla jego uczestnika lub dla finalnego odbiorcy żadnym dodatkowym kosztem, nakładem pracy czy jakimkolwiek innym skutkiem finansowym. Zobowiązania, jakie podjąłem na rzecz Projektu będą czerpane z mojego źródła, mojej firmy, moich zasobów pozyskanych z mojejdziałalności handlowej – deklaruje Ireneusz Adamczyk, właściciel marki Eco Envoy.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Brak postów do wyświetlenia