Teraz czytasz...
Carrefour BIO z pierwszym sklepem poza Warszawą
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Carrefour BIO z pierwszym sklepem poza Warszawą

Carrefour BIO ruszył we Wrocławiu. Pierwszy specjalistyczny sklep francuskiej sieci poza Warszawą działa w koncepcie store in store w hipermarkecie w w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu.

Wrocławski Carrefour BIO będzie 4 tego typu sklepem w Polsce. W ofercie konceptu znajduje się ponad 3000 produktów. 90% posiada certyfikat ekologiczny. W sklepie  planowana jest także stacja refillomatu, czyli zakupu kosmetyków do opakowań wielokrotnego użytku.

https://biokurier.pl/jedzenie/jak-dziala-certyfikacja-ekologiczna-krok-po-kroku/

Podczas tworzenia oferty duży nacisk położono na ofertę produktów świeżych. Do wyboru jest około 500 rodzajów sprzedawanych na wagę warzyw i owoców, mięsa i ryb, wędlin, serów, produktów garmażeryjnych oferowanych w ladach tradycyjnych, a także ekologicznego pieczywa, w tym również świeżo odpiekanego na miejscu.

Klienci mogą również wybierać spośród 2300 produktów pakowanych, włączając w to 330 produktów marki Carrefour BIO.

Hipermarket w CH Magnolia Park przy ul. Legnickiej 58 we Wrocławiu czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-22.00.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.