Teraz czytasz...
Cała gama sycylijskich warzyw z upraw ekologicznych. Także zimą.
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Cała gama sycylijskich warzyw z upraw ekologicznych. Także zimą.

[tekst sponsorowany]

Certyfikowane warzywa ekologiczne prosto z sycylijskiego gospodarstwa. – Aby zaspokoić Państwa potrzeby jesteśmy w stanie sprowadzać produkty nie tylko latem, zima jest również okresem, w którym nasze produkty są zdrowe, świeże, ekologiczne i przede wszystkim smaczne – zapewniają przedstawiciele firmy Eko Hurt, którzy powrócili z Włoch do Polski i postanowili promować nad Wisłą ekożywność.

Skąd pochodzą warzywa?

Gospodarstwo ekologiczne Milana Giovanni usytuowane jest w miejscowości Ispica w południowo-wschodniej części Sycylii, pomiędzy dwoma morzami, w pobliżu płaskowyżu Ibleo. Klimat jest sprzyjający rolnictwu, gospodarstwo położone jest z dala od przemysłu i zanieczyszczeń środowiska. Farma stanowi kulminację doświadczeń 3 pokoleń rolników i eksporterów. Twórca gospodarstwa, Milana Salvatore, był pionierem, który opracował system produkcji i handel marchwią z jego małej miejscowości Ispica, w regionie Ragusa. Dziś tradycję kontynuuje jego syn, Milana Giovanni. Pomaga mu trójka dzieci: Salvatore, Daniela i Ignazio. Posiadają oni ponad 350 hektarów ekologicznych upraw, w szklarniach jak i na otwartym polu. W 2000 roku wybudowany został nowy magazyn chłodniczy do pakowania świeżych owoców i warzyw.

 

Produkty są uprawiane pod ściśle rygorystycznymi zasadami organicznymi z wykorzystaniem kompostu, który pochodzi z innej części tego samego gospodarstwa. Obszar, w którym znajduje się produkcja charakteryzuje się wysokimi średnimi temperaturami w okresie zimowym, dużą liczbą godzin nasłonecznienia oraz żyzną glebą.

Szeroka oferta

W Milana Giovanni uprawiane są warzywa i owoce wszelakiej maści w okresie zimowym również gospodarstwo produkuje pomidory w tym pomidory koktajlowe, cukinie, paprykę, bakłażana jak i inne warzywa. Wszystko dzięki swojej 400,000 m2 szklarni. Obecnie 95% produktów jest pakowanych i sprzedawanych na rynku zagranicznym na dużą skalę (Austria, Niemcy, Francja, Dania i inne kraje), a kolejne 5% na rynku krajowym. W  ofercie znajdziecie państwo między innymi: bakłażany, brokuły, cukinie, cytryny, dynie hokkaido, grapefruity, karczochy, kalafiory, kiwi, klementynki, koper włoski, marchew, ogórki, papryki, pomarańcze, pomidory, sałaty i inne.

Zobacz także

złote medale natura food

Zapraszamy do współpracy

Naszą ofertę sprawdzić można na stronie internetowej www.ekowarzywaiowoce.pl. Na zamówienia czekamy pod adresem e-mail: ekohurtmkr@gmail.com lub pod numerem telefonu 531 024 454 i  739 218 200.
Posiadamy certyfikat ekologiczny przyznany przez jednostkę certyfikującą Bioekspert (PL EKO 04).

Eko Hurt M.K.R. Sp. z o.o.
26-600 RADOM
ul. Wrocławska 8
Telefony:
739 218 200;
531 024 454
Email: ekohurtmkr@gmail.com

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.