Teraz czytasz...
Briochin od 100 lat pomaga ekologiczne sprzątać
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Briochin od 100 lat pomaga ekologiczne sprzątać

Briochin jest francuską firmą ze 100-letnią tradycją.  Swoje produkty firma oparła głównie na czarnym mydle i mydle marsylskim oraz wyrobach na bazie octu.

Płyny do prania i płukania, do mycia naczyń, podłóg i wszelkich powierzchni znajdą zastosowanie w każdym domu, który dba o zdrowie i środowisko. Tradycyjne produkty,  jak kamień drogeryjny oraz innowacyjne – żel octowy – poradzą sobie z każdym trudnym zadaniem.

Ekologiczny proszek do zmywarki wraz z nabłyszczaczem w płynie to odpowiedź Briochin na potrzeby użytkowników każdej nowoczesnej kuchni.  Odplamiacz z czarnym mydłem w spayu poradzi sobie praktycznie z każdą plamą organiczną. Trawa, czekolada lub barszcz nie stanowi już zagrożenia dla ubrań.

Ekologia z certyfikatem

Dla poszanowania środowiska prawie wszystkie produkty posiadają certyfikaty Ecocert oraz Cosmos Organic.  Briochin już od dwóch lat oferuje swoje produkty na rynku polskim, znajdując coraz większe rzesze swoich odbiorców, którzy stają się wiernymi fanami marki.

Kosmetyki dla dzieci i dorosłych – nowość w ofercie

Nowością w ofercie Briochin są kosmetyki dla dzieci i dorosłych – oczywiście ekologiczne. Marka Briochin zadba o każdego – seria produktów dla skóry wrażliwej – płyny do prania i płukania, mycia naczyń to doskonały wybór zarówno dla alergików, jak i niemowląt i małych dzieci.

Briochin – gdzie kupić produkty?

Produkty oferowane są przez świadome sklepy ekologiczne.

Briochin z rabatem 10% na hasło „biokurier”

Wszelkie informacje o marce można uzyskać na stronie www.briochin.pl . Tam  również można dokonać bezpośredniego zakupu. Uwaga! Do końca lutego na hasło „biokurier” 10% zniżki!

– materiał promocyjny partnera –

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.