Teraz czytasz...
Box zakupowy zamiast foliówki?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Box zakupowy zamiast foliówki?

 

Reuse box to ekologiczny, kartonowy box na zakupy. Łatwo się składa i rozkłada i mieści się do wózka oraz bagażnika samochodu.

Reuse box to ekologiczny, kartonowy box na zakupy. Opatentowana technologia pozwala na łatwe składanie i rozkładanie boxu.  Taki karton łatwo mieści się do wózka sklepowego oraz do bagażnika samochodu. Mocne dno, wygodne rączki  i zamknięcie pozwalają na bezpieczne przenoszenie nawet ciężkich zakupów.  Firmy lub sklepy mogą oprócz inspirujących sentencji zamieścić na boxie także swoje loga.

– Naszym celem jest propagowanie filozofii reuse. Myślimy w kategoriach „jedna decyzja – wiele korzyści”. Reuse inspiruje i pomaga zmieniać świat na lepszy,  tworzy kreatywne opakowania i daje swoim partnerom możliwość pozytywnego zaskoczenia ich klientów. Co więcej z każdego reuse box, który jest w użyciu 1 zł jest przeznaczany na cele charytatywne – przekonuje Iwona Bazylak z reuse-box.

Chcecie wypróbować reuse box?

Mamy do rozdania 3 sztuki z logo Biokuriera. Otrzymają je pierwsze 3 osoby, które zaprenumerują Biokurier na 2015 rok (najprościej zrobić poprzez sklep Wydawnictwa Gaj  ) i  prześlą do nas (redakcja@biokurier.pl) maila o temacie reuse. W treści maila prosimy zawrzeć dane do wysyłki (tylko w tym celu je wykorzystamy).

Konkurs rozstrzygnięty. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą e-mailową. Dziękujemy!

Więcej informacji na temat reuse-box: www.reuse-box.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.